GTA Online MC laboratuvarları kâr ettirir mi?

Uzun vadede bir getirisi olabilir ama aşırı fazla kazandırmıyor biliyorsunuz. Kazandığınız paraların aşırı bir değeri olmayacaktır ama yine de kazanç sağlayabilir. Oppresor'lü troller ile uğraşmaya değer mi sizin tercihiniz.

Uzun vadede bir getirisi olabilir ama aşırı fazla kazandırmıyor biliyorsunuz. Kazandığınız paraların aşırı bir değeri olmayacaktır ama yine de kazanç sağlayabilir. Oppresor'lü troller ile uğraşmaya değer mi sizin tercihiniz.

Bende kendi başıma serverda yaparım.

Ben bir ara yapıyordum ama hatrı sayılır bir kârını göremedim. Onun yerine Bunker'da stok fulleyip satmak daha iyi olabilir.

Bunker var bende. Ama orada nasıl fulliyoruz?
Gerekli kaynakları satın almanız ya da çalmanız gerek. Sonra yavaş yavaş ürünler üretilecek.
Bunker'da bir laptop var, her şeyi bu laptoptan yapıyorsunuz fakat bunun için herkese açık bir sunucuda olmanız gerekir.

Gerekli kaynakları satın almanız ya da çalmanız gerek. Sonra yavaş yavaş ürünler üretilecek.
Bunker'da bir laptop var, her şeyi bu laptoptan yapıyorsunuz fakat bunun için herkese açık bir sunucuda olmanız gerekir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı