GTA Online nasıl para kazanılır?

Terminator_3420

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi ben Mobile Operations Center almak istiyorum ama bana para lazım. Bir de modifiyeler için de lazım. Sonra tabii Auto shop için de lazım. Nasıl para kazanabilirim?

Bunker iyi para veriyor. Bunker'ı kur. Bunker arkada çalışırken görev/heist yap. Ara sıra Bunker'ı kontrol et ve malları teslim et. Ben bu şekilde kastım paramı.

3 seçenek var;
1- Tomarla paraya sahipsen gerçek parayla para yüklemek,
2- Yüzlerce saatini verip yarış, soygun vesaire yaparak para kazanmak ve almak istediğin şeyi aldıktan sonra "Değdi mi la?" demek,
3- Burada demeyeyim.

Kosatka al. Birkaç gün Cayo Perico Heist yap. Tek başına yapabiliyorsun ve iyi para getiriyor.

Oyunun ekonomisi Türkiye'den bile kötü :D.

Ban riskini göze alıyorsan hile; yok ben ban yemek istemiyordum, bileğimin hakkıyla kazanacağım dersen kısa sürede en az 700k (solo iken) veren cayo perico heist.

Hocam arkadaşın varsa arcade alıyorsun 1 tane, YouTube arcade glich yaz 10 dk sürmüyor görev 1M para kazanıyorsunuz günlük 10 kere yapardık 10m para. Arkadaşın yoksa offline servere girip kutu görevlerini yapabilirsin getirisi iyi oluyor ama uçan motor şart çok hızlandırıyor, veya heist görevlerini yapıyorsun onların kısa yollarını bilmen gerek bölümü youtube'ye yazıp kısa yollarını öğren, bilen adamlar ile güzel paralar kaldırıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı