GTA Online panter heykelinde replay glitch çalışıyor mu?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar bilenler bilir Cayo Heistinde replay glitch mevcut. Bu hafta da heiste panter heykeli geldi. Soracağım şey ise bu glitch bunda da çalışıyor mu? Özellikle etkinlik bittikten sonra da yine sürekli glitch i kulllanarak panter heykeli para kasabilir miyim? Çünkü etkinlik bittikten sonra gidecek ise hiç uğramayacağım ve elmas ile yapmaya devam edeceğim.

Arkadaşlar bilenler bilir cayo heistinde replay glitch mevcut. Bu hafta da heiste panter heykeli geldi. Soracağım şey ise bu glitch bunda da çalışıyor mu? Özellikle etkinlik bittikten sonra da yine sürekli glitch i kulllanarak panter heykeli para kasabilir miyim? Çünkü etkinlik bittikten sonra gidecek ise hiç uğramayacağım ve elmas ile yapmaya devam edeceğim.

Ben kullandım birkaç defa çalışıyor fakat bugün denediğimde glitch işe yaramadı ve panter statue gitti acayip sinirliyim glitch kaldırdılar mı anlamadım? Olmuyor.

Evet çalışıyor daha bugün gündüz denedim hatta isterseniz şimdi tekrar girip deneyebilirim bu arada panter heykeli kesin geldiyse bende secondary target değiştireceğim.

Replay glitch de sadece zamanlamayı tutturmak lazim mesela bende birkaç defa yapamadığım oldu sadece para gelmedi ama heist duruyordu.
@Akyazılı54

Evet çalışıyor daha bugün gündüz denedim hatta isterseniz şimdi tekrar girip deneyebilirim bu arada panter heykeli kesin geldiyse bende secondary target değiştireceğim.

Replay glitch de sadece zamanlamayı tutturmak lazim mesela bende birkaç defa yapamadığım oldu sadece para gelmedi ama heist duruyordu.
@Akyazılı54

Panter 1 Aralık taydı o zamandan beri tutuyordum ya nasıl anlatsam ki çok enteresan bir durum yaşadım Wi-Fi yok soygun son sahne devam ediyor malikane önünden başlıyor oyun Wi-Fi'siz hata mata hiçbir şey yok 2 yaptım olmadı 3. de soygun sıfırlandı gitti panter.

Yeni konular

Geri
Yukarı