GTA Online para hilesi yapılınca ban yenir mi?

Yakın tarihte Cheat Engine fixlendi gibi bir şey maalesef, kaç tane kişi ban yedi bu Cheat Engine yüzünden. Ama başka yöntemlerle yaptıysanız belli olmaz, şansınıza bağlı.

Yakın tarihte Cheat Engine fixlendi gibi bir şey maalesef, kaç tane kişi ban yedi bu Cheat Engine yüzünden. Ama başka yöntemlerle yaptıysanız belli olmaz, şansınıza bağlı.

Hocam sadece 25 XP ve 10 m yaparsam başka bir uygulama ile anlaşılır mı? Sileceğim zaten sonra

Üzerinden epey geçmiş ama ben de yorum yapmak istedim.

Ban olayı gerçekten şans işi. Ben milyar dolar bastım üstüne 7000 level yaptım, hesap bir yıldır temiz. Aynı şekilde arkadaşlarım da milyar dolar bastılar ama onlar levelı daha düşük tuttu (200 civarı), onlar da ban yemedi bir yıldır.

Cheat Engine kullandım. Hileyi yaptığım zaman da 1.50 yaması vardı merak edenler için belirteyim. O zamanlar hiç kimse bandan söz etmiyordu ama bir süredir bazılarının ban yediğini gördüm. Belki de ban yiyenler invite only session'da değil de public session'da hile yapmışlardır, bilemiyorum.

Mod menülerde popülerliklerine göre sıkıntı oluyor. Ayrıca Unlock All yaptığınız zaman ban yemeniz çok yüksek bir ihtimal diye biliyorum.

Aşağıya fotoğrafı bırakıyorum. Minimapte de nelere sahip olduğumu görebilirsiniz.

Not: Herhangi bir şekilde hileye özendirmiyorum, ancak oyunun bu kadar Shark Card'lar üzerinden döndüğü bir zamanda da merak edenlere de bildiklerimi aktarmak istedim.

Dosya Ekleri

• GTA.png
    GTA.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 234
Son düzenleme:
Üzerinden epey geçmiş ama ben de yorum yapmak istedim.

Ban olayı gerçekten şans işi. Ben milyar dolar bastım üstüne 7000 level yaptım, hesap bir yıldır temiz. Aynı şekilde arkadaşlarım da milyar dolar bastılar ama onlar levelı daha düşük tuttu (200 civarı), onlar da ban yemedi bir yıldır.

Cheat Engine kullandım. Hileyi yaptığım zaman da 1.50 yaması vardı merak edenler için belirteyim. O zamanlar hiç kimse bandan söz etmiyordu ama bir süredir tekrar para hilesi mi bassam diye düşünürken bazılarının ban yediğini gördüm bulaşmadım. Belki de ban yiyenler invite only Session'da değil de public Session'da hile yapmışlardır, bilemiyorum.

Mod menülerde popülerliklerine göre sıkıntı oluyor. Ayrıca Unlock All yaptığınız zaman ban yemeniz garanti diye biliyorum.

Aşağıya fotoğrafı bırakıyorum. Minimapte de nelere sahip olduğumu görebilirsiniz.
Evet, yiye yiye hesapta 300 milyon bıraktım sadece.

Yani bende yapmak istiyorum ama sadece 10 m bascam bir de az XP 20-25 lvl gibi anlaşılmasından korkuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı