Çözüldü GTA Online PC banı nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berkdll

Femtopat
Daha fazla  
Bir arkadaşım para hilesi sebebiyle PC ban yedi, PC ban IP'ye yazılıyor diye biliyorum, eğer PC'yi sıfırlar ve yeni Microsoft hesabı açarsa ve farklı bir hesapla oyuna girerse Online oynayabilir mi veya başka bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınırsız yedi, açılmaz o ban. Fakat ilk kez yapıyorsa bu hileyi 1 aylık ban atıyorlar diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HWID ban yemiştir, en sağlıklı çözüm yeni bilgisayar almak.

Bir arkadaşım para hilesi sebebiyle PC ban yedi, PC ban IP'ye yazılıyor diye biliyorum, eğer PC'yi sıfırlar ve yeni Microsoft hesabı açarsa ve farklı bir hesapla oyuna girerse Online oynayabilir mi veya başka bir çözümü var mı?

Hocam IP değil de HWID atılıyor diye biliyorum para hilesi sebebiyle. HWID'in de bir sürü çeşidi var. Hangi bileşene attıklarını bilemeyiz. Fakat IP'ye attılarsa çözümü çok kolay ama tekrar banlanır muhtemelen açsa bile.

Başka bir hesap açıp oyun almak. :)
Maalesef tek "çözüm" bu.

Cevap: Yok.

Ve o arkadaşınıza deyin ki: Ürün bedava ise ürün sizsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı