Çözüldü GTA online saved data for character 1 has been corrupted

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

F.orak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kaç gündür GTA V onlineye girerken GTA online saved data for character 1 has been corrupted hatası alıp duruyorum ve çıldırmak üzereyim. Lütfen çözüm konusunda yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorunum sonunda çözüldü. Sorunu çözmenin maalesef tek yolu var o da Rockstar Games'e bildirmek. Yani Support kısmından sorunu anlatırsanız hesabınızı sıfırlayacaklarını ama onayınız gerektiğini söyleyecekler. Siz onayladığınızda ise hesabınız sıfırlanacak ve sorun ortadan kalkmış olacaktır. Bu arada ikinci onayı, yani hesap sıfırlama onayını mail adresinizden yazmanız gerekiyor e-mailinizin doğrulanabilmesi için. Ve size son tavsiyem ingilizceniz iyi değilse Google çeviri ile sorununuzu anlatın.
Arkadaşlar sorunum sonunda çözüldü. Sorunu çözmenin maalesef tek yolu var o da Rockstar Games'e bildirmek. Yani Support kısmından sorunu anlatırsanız hesabınızı sıfırlayacaklarını ama onayınız gerektiğini söyleyecekler. Siz onayladığınızda ise hesabınız sıfırlanacak ve sorun ortadan kalkmış olacaktır. Bu arada ikinci onayı, yani hesap sıfırlama onayını mail adresinizden yazmanız gerekiyor e-mailinizin doğrulanabilmesi için. Ve size son tavsiyem ingilizceniz iyi değilse Google çeviri ile sorununuzu anlatın.

Çözüm

Hangi konulardan ticket atmamız gerekiyor?

Arkadaşlar bende aynı hatayı alıp duruyorum Rockstar'a ilettim sorunumu ve benden doğrulama istediler fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Kanka bende de var şu an aynı problem nasıl ilettin sorununu Rockstar'a?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    11,4 KB · Görüntüleme: 279
Probleminizin çözümü için;

Online kısmında choose Character'e basıp devam diyeceksiniz. Sonrasında Online'a geçiş yapabilirsiniz.

Denedim ama yine aynı hatayı aldım. Galiba Rockstar suppport ile iletişime geçmem gerekli.
Oyunu Epic Games bedava kampanyasından edindim. Acaba yeni bir Rockstar hesabı açsam, aynı Epic Games hesabına bağlama şansım var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 302
merhaba oncelikle bayramınızı tebrik ederim!!
bendede aynı sorun var support ile iletisime gectim bana da via mail yani mail adresinden bir onay maili atmamı istediler fakat ben bu onay mesajini nereye atacagımı bir turlu bulamadım....repley yaptıydım ama mail iletilemedi hatası aldım hep bana yardımcı olabilirmisiniz acaba???

Yeni konular

Geri
Yukarı