GTA Online sohbet yazıları kare görünüyor

MUSTAFA625

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kısa sure önce PC topladım. GTA 5 indirdim Online giriş yaptım ve resimde görüldüğü gibi kişilerin yazdığı bazı yazıların böyle kare şeklinde çıkmaya başladı. Ne yapmam gerekiyor? Araştırdım fakat bulamadım. Teşekkürler...

unnamed.jpg
unnamed.jpg

Anladım hocam teeşkkürler sanırım oyundan anlıyorsunuz hocam birde benim bilidğim kadarıyla gta'da voice chat var fakat kimse konuşmuyor yada ben duymuyorum nedeni ne olabilir
?
Voice chat var, ancak ya kimse konuşmuyor yada Asya serverlarına atıldığımız için konuşanlar Çinli falan oluyor. Ayrıca sesli konuşmanın sesi çok az geliyordu bana. Local voice chat olsa PUBG gibi daha güzel olurdu. Konuştuğunuzda kimin konuştuğu belli olmuyor. Menüden oyuncular kısmına girerek kimin konuştuğuna bakman gerekiyor. İstersen konuşmayı dene. Birine denk gelmiştim bir seferinde :)

Kare olmasının sebebi Çince konuşmaları. Bir de sürekli isimleri genelde sayı olan adamlar sohbete spam yapıyor ve yazdıklarından hiçbir şey anlamıyorum(kare olduklarından). Ancak sonradan birçok mesajda $ simgesinin olduğunu gördüm yani adamlar gerçek parayla hile sayesinde oyun parası satıyorlar büyük ihtimal.

Ya arkadaşlar benim bir sorunum var GTA V onlide cheat meşaj atıyorum ama karşıdaki kişi onu görmüyor nedeni ne olabilir?

Geri
Yukarı