GTA Online soygun görevlerine nereden girilir?

• Konuyu başlatan Darqx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Online'da yeniyim o yüzden sorum basit gelebilir. Soygun görevlerine nereden girebilirim? Sanırım heist deniliyor ama Lester'ın görevlerinden bahsetmiyorum diğer oyuncularla düşman bölgelerine gizlice girdiğimiz görevlerden bahsediyorum.

Düşman bölgelerine gizlice girmek derken neyden bahsettiniz? Mesela Cayo Perico Heist gibi mi?
Görev isimlerini bilmiyorum fakat bir tane göreve girmiştim denizin içinden dalgıç kıyafetiyle giriyorduk düşman bölgesine, bu tarz görevler demek istediğim. Heist olduğunu varsayıyorum.

Son düzenleme:
Görev isimlerini bilmiyorum fakat bir tane göreve girmiştim denizin içinden dalgıç kıyafetiyle giriyorduk düşman bölgesine, bu tarz görevler demek istediğim. Heist görevi olması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğiniz görevin bu olması lazım. Cayo Perico Heist'in hazırlığı yani setup. Bunu açmak için ilk önce The Music Locker'ı ziyaret etmeniz lazım. Orada Madrazo ile konuştuktan sonra denizaltı satın almanız lazım o da biraz pahalı. Ondan sonra yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dediğiniz görevin bu olması lazım. Cayo Perico Heist'in hazırlığı yani setup. Bunu açmak için ilk önce The Music Locker'ı ziyaret etmeniz lazım. Orada Madrazo ile konuştuktan sonra denizaltı satın almanız lazım o da biraz pahalı. Ondan sonra yapabilirsiniz.
Anladım. Peki şimdi ben daha yeniyim oyunda dediğim gibi, bu gibi görevleri yapabilmem için önce ne yapmam lazım? Haritada işareti nedir, adı nedir bunları belirtir misiniz?

Ayrıca bahsettiğiniz The Music Locker’da bunlardan biri sanırım doğru anladıysam.

map-3.png

Kırmızı ile işaretli yerde The Music Locker var. Oraya gidip Miguel Madrazo isimli şahıs ile konuşman lazım. Onunla konuştuktan sonra Kosatka satın alman gerekiyor. Kosatka ise yaklaşık 3M Dolar.
Bu video yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı