GTA Online sunucudakiler araç süremiyor

İşletim sistemi
Windows 10

ayazcag

Decapat
Daha fazla  
GTA da host olduğum tüm heistlerim da hangi arkadaşım gelirse gelsin araba, helikopter, tekne vs. süremiyor. Biniyorlar çalıştırıyorlar ama W basınca gitmiyor araç. Sadece ben sürebiliyorum. Gelin diyorum gelip binmiyorlar, zaman kaybedip ölüyoruz trollüyorlar falan, ben bu sorunu nasıl çözeceğim? PC özelliklerini falan sonra isterseniz yazacağım sağ olsun moderatör arkadaş konu başlığına işlemcim ve ekran kartımı eklemekten başka bir şey yapmıyor: ) internete kablo ile bağlıyım UPnP, NAT type falan hepsi open durumda. Modemden GTA için ayrı portta açtım çözüm değil. Bazen GTA Online'a bile giremiyorum. "There is no join to GTA Online" tarzı bir uyarı veriyor.

M ye bas vehicle diye seçenek var oraları kurcala.
Yok hocam sorun benim arabamda değil, Vehicle Acces : Everyone zaten de :D Adamlar kendi arabasını süremiyor. Stuck sorunu yani. Yoldan geçen arabayı dahi süremiyorlar. 4 kişiyiz 3'ü süremiyor bir tek ben sürebiliyorum. Önceki açtığım konuya bakarsanız heist içindede böyle ufak tefek laglar yaşıyordum birde bu çıktı başımıza. Sorun tamamen benim internetle alakalı diye düşünüyorum. GTA Online görevde takılı kalma

Geri
Yukarı