Çözüldü GTA Online'a girilmeden hikaye moduna giriliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
1 ay öncesine kadar güzelce bilgisayarımı kullanıyordum, uzun süredir yaşanan elektrik kesintileri yüzünden SSD bozuldu ve servise verdim, 1 ay sonra geri aldım. Bu süreçten öncesinde GTA Online oynuyordum, hesabımı falan her şeyi doğru girdim, oyunu ilk oynayan kişilere yaptığı gibi story mode oynadıktan sonra girmemi istiyor anlaşılan. Hesabıma ne oldu? Uğraşmak istemiyorum story modda ve muhtemelen story mode kayıtlarım da gitti. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTA Online için öncelikle hikaye modundaki ilk görevi geçmeniz gerekiyor. Bulut yedeklemesini açmazsanız kayıt dosyalarınız taşınmaz. İnternetten %100 kayıt dosyası indirebilirsiniz.

Belgeler/Rockstar Games/GTA V/Profiles/Profiliniz kısmına atacaksınız.
GTA Online için öncelikle hikaye modundaki ilk görevi geçmeniz gerekiyor. Bulut yedeklemesini açmazsanız kayıt dosyalarınız taşınmaz. İnternetten %100 kayıt dosyası indirebilirsiniz.

Belgeler/Rockstar Games/GTA V/Profiles/Profiliniz kısmına atacaksınız.

Çözüm

Belgeler/Rockstar Games/GTA V/Profiles/ kısmına atacaksınız.
Bulut yedeklemesini nereden açacağım, hocam?

Şu anda oynamak için ihtiyacınız yok fakat sonrası için açmak istiyorsanız Social Club menüsüne girip açabiliyorsunuz. Home tuşuna bastıktan sonra "Game Settings" menüsüne girmeniz yeterli. Orada gördüğünüz "Cloud Saves" ayarını "Enabled" yapacaksınız.

Şu anda oynamak için ihtiyacınız yok fakat sonrası için açmak istiyorsanız Social Club menüsüne girip açabiliyorsunuz. Home tuşuna bastıktan sonra "Game Settings" menüsüne girmeniz yeterli. Orada gördüğünüz "Cloud Saves" ayarını "Enabled" yapacaksınız.

Teşekkürler, hocam. Herkese teşekkürler.

Hocam, Social Club'ı açtım fakat dediğiniz hiçbir tuş gözükmüyor.

Oyuna girdiğinizde Home tuşuna basmanız gerekiyor. Sağ üstteki çarka bastıktan sonra "Game Settings" menüsüne girebilirsiniz.

Hemen bakıyorum.
Oyuna girdiğinizde Home tuşuna basmanız gerekiyor. Sağ üstteki çarka bastıktan sonra "Game Settings" menüsüne girebilirsiniz.
Hocam, Home tuşu dediğiniz ne? Windows tuşunu diyorsanız bastım, bir şey olmuyor. Daha detaylı anlatır mısınız?

Delete tuşunun çaprazında olan bir tuş. Social Club, bu tuş ile açılıyor.

tuşlar.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı