GTA Online'da birisinin attığı mesaj

Fazlı Cankurt

Hectopat
GTA Online'da takılırken tanımadığım birisinden mesaj aldım. "hey deniz00000, have you checked the most powerful GTAV plugin? Now it allows you Now send chat messages as a other Player! Visit our site shock. Biz to learn more. [SHOCK Biz team]" ne dediğini anlamadım. Bu mesaj ne anlama geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA Online'da takılırken tanımadığım birisinden mesaj aldım. "hey deniz00000, have you checked the most powerful GTAV plugin? Now it allows you Now send chat messages as a other Player! Visit our site shock. Biz to learn more. [SHOCK Biz team]" ne dediğini anlamadım. Bu mesaj ne anlama geliyor?
Pek güvenilir gelmedi, link paylaşmış mı seninle?

Yeni bir eklenti çıkmış kısaca chat mesajı gönderirken başkası gibi görünerek gönderebiliyormuşsun. Onun reklamını yapıyor sana sitemizde var gir bak diyor.

Anladığım kadarı ile başkalarının adı ile başka kişilere mesaj göndermeye yarayan bir GTA plugini. Yerinde olsam sitelerine gitmezdim. Bana da hile reklamları geliyor ara sıra.

Geri
Yukarı