GTA Online'da çaldığımız arabayı garaja koyarsak bizim olur mu?

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Ruinerları seviyorum. Bu yüzden bir tanr bulup garaja koydum ama satın alamadığım için arabayı dışarıda bırakırsam kaybolur mu? Garajdayken çağırabiliyorum.

Garajdayken çağırabiliyorsan veya arabadan indikten sonra haritada beyaz araba işareti gözüküyorsa sıkıntı yok o araba artık senin.

Modifiyecide tracker taktırıp garaja koyduktan sonra sizin oluyor. Tracker takmazsanız garaj dışında patlarsa vs. geri gelmiyor diye biliyorum

Modifiyecide tracker taktırıp garaja koyduktan sonra sizin oluyor. Tracker takmazsanız garaj dışında patlarsa vs. geri gelmiyor diye biliyorum
Modifiye yerinden loss/theft prevention kısmına girip tracker takman lazım.
Anladım, çünkü dışarıda işaretli gözükmüyordu. Peki Online'da Deluxo nereden bulabilirim?

Bir de arkadaşlar az önce Türk biriyle birlikte gezdik ama onun arabasındayken 2 kere ışınlandık. Hesabımda her hangi bir değişiklik olmadı sadece 2 kere onun arabasındayken ışınlandık bu kadar.

O sorun olmaz dedi ama emin olamadım ban yer miyim?

Anladım, çünkü dışarıda işaretli gözükmüyordu. Peki Online'da deluxo nereden bulabilirim?

Bir de arkadaşlar az önce Türk biriyle birlikte gezdik ama onun arabasındayken 2 kere ışınlandık. Hesabımda herhangi bir değişiklik olmadı sadece 2 kere onun arabasındayken ışınlandık bu kadar.

O sorun olmaz dedi ama emin olamadım ban yer miyim?

Hayır ban yemezsin böyle bir şeyden. Deluxo'da Warstock'du galiba ismi, askeri araçların satıldığı sitede satılıyor diye hatırlıyorum. Dışarıda bulsanız dahi başkasının aracı olacağı için garajınıza koyup sahip olamazsınız eğer bunu kastediyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı