GTA Online'da Kosatka'yı oyunu sabote etmek için kullananlar

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Bildiğiniz gibi en son çıkan güncellemeyle oyuna Kosatka isimli bir denizaltı eklendi. Bu denizaltına eklenebilen füzeler sayesinde de oyun keyfimi(zi)n içine eden grieferlar türedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genellikle public session'da tek oynarım fakat diğer oyuncularla oynadığım zaman bu lanet griefer'lardan kaçılmıyor. Dün yeni gelen heist'ın hazırlıklarını yaparken sırf beni patlatmasın diye denizaltıma su altından yüzerek gittim.

Şahsen Rockstar Games oyuna yeni bir araç ekleyecekse, bu araca silah ekleme özelliği koymamalı. Oppressor'e de koymamalıydı, sadece hızlı seyahat etmek için kullanılmalıydı o araç. Gerçi bu denizaltından sonra Oppressor'ü arar oldum, o da bir gerçek. :)

3 4 kere bunkerımdaki ürünleri satarken orbital cannon ile vurulmuştum. Oyunun en saçma silahıydı. Yer altındaki gizli bir üsten uydu silahı ile kafana vuruyordu, ölmeme şansın yok gibi bir şeydi. Oyunu sırf bu gibi şeyler yüzünden sildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA Online kadar saçma bir şey yok kardeşim kusura bakma da oyunu oynamak için ya tonla para basarak oyun parası almak gerekiyor ya da hile kullanarak para basmak gerekiyor. Başka türlü GTA Online'ı oynamanın imkanı yok. Ayrıca Kosatka'ya gelene kadar oyunun içine eden hileciler hayattan soğutuyor. Kafana ufo yerleştireni mi ararsın, bütün server'a tek atanı mı ararsın. 2020'de kesinlikle oynanmayacak bir oyun GTA Online.
Ben de yapıyorum senin sinir olduğun şeyi. GTA V'deki güçlü güçsüzü ezer. Eğlencesi o neden koydular o füzeleri sanki?

Hileli olan hilesizleri ezer diyecektin herhalde.

GTA Online kadar saçma bir şey yok kardeşim kusura bakma da oyunu oynamak için ya tonla para basarak oyun parası almak gerekiyor ya da hile kullanarak para basmak gerekiyor başka türlü GTA Online'ı oynamanın imkanı yok ayrıca kosatka ya gelene kadar oyunun içine eden hileciler hayattan soğutuyor kafana ufo yerleştireni mi ararsın bütün servera tek atanı mı ararsın 2020'de kesinlikle oynanmayacak bir oyun GTA Online.

Epic Games sağ olsun.

Ben de yapıyorum senin sinir olduğun şeyi. GTA V'deki güçlü güçsüzü ezer. Eğlencesi o neden koydular o füzeleri sanki ?
İşin komik tarafı güçlü olarak kabul edilen griefer, denizaltı olmadan karşıma çıktığında bi' halt yapamıyor. :)

Epic Games sağ olsun.

Epic Games'den önce de aynıydı maalesef. GTA 5'i 2013 yılında ön sipariş vererek 5 arkadaş büyük bir heyecanla almıştık. Uzun süre Online oynadık ancak 2014'ten sonra abuk sabuk hileler çıkmaya başladı. Ayrıca dediğim gibi oyunu para hilesi olmadan oynamak imkansız neredeyse, oyuna eklenen içerikler o kadar absürt rakamlara satılıyor ki oyunu adam akıllı oynayıp para kasmaya kalksan 6 ayda anca alırsın eklenen bir içeriği.

Yeni konular

Geri
Yukarı