GTA Online’da Oppressor MK2 kaldırılsın

Kaldırılsın mı?

• Evet

Oy: 86 63,2%
  • Hayır

Oy: 50 36,8%

• Oy verenlerin toplamı
    136
Makaleler
2
Yer
Liberty City
1596631747683.png

Bu motoru görüyor musunuz? Kaldırın şu motoru! Oyunu yok etti bu alet. Her lobide en az 4 kişi bu aracı kullanıyor. Ya yanıltıcıları kaldırın ya da aracın füzelerini kaldırın! Benimle aynı fikre sahip değilseniz üzgünüm ki "tryhard" sınıfına giriyorsunuz.

1.Bu araç neden kaldırılmalı?
Çok basit. Aşırı op. Hydra ve lazer gibi uçakları 2-3 füzede patlatabiliyor. 20 tane füze taşıyor. Uçabiliyor.

2.Kaldırmak yerine gelebilecek çözümler
MK2'yi savunabilecek bir araç diyorsanız 2 dakika düşünün. Bu aracı savunabilecek ise o araç bundan da güçlü olacak ve MK2 yerine o araç kullanılmaya başlanacak.

• Füzeler iptal edilebilir.
  • Yanıltıcılar iptal edilebilir.
  • Explosive Sniper gibi bir silah eklentisi veya yeni bir silah getirilebilir.
Eski Oppressor MK1 ne güzelmiş meğer, kıymetini bilememişiz. Hydra ne güzelmiş, kıymetini bilememişiz. Online modda artık dolu bir sunucuda satış yapmanız imkansız çünkü bir kişi çıkacak Ghost organization aktifleştirip kargonuzu patlatacak. Bu araç nerflenmediği sürece oyun ilerleme katedemeyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aracın kaldırılmasını istiyorsan oyunu cidden bilmiyorsundur. Epic'le daha yeni başlayanlardansındır. Ben de çok iyi nişancı değilimdir ama patlayıcı mermili heavy sniper mk2 ile sürücüyü veya aracı vurabilirsiniz. Siz de bir savage veya hydra veya onlarca uçaktan birini kullanabilirsiniz ki ayrıca bazı hava araçları tek füzede patlamıyorken, opressor mk2 patlıyor. Ballistic ekipman alabilirsiniz. Veya siz de opressor mk2 alabilirsiniz.

Nükleer bomba getirilsin yerine. Rockstar’dan anca o beklenir. Hatta bunu kaldırmayıp eklerler yakında. Orbital Cannon da benzeri zaten.
Düşünün. Kargonuzu satıyorsunuz ve biri bir tuşa basıp tüm mallarınızı yok ediyor. Düşüncesi bile saçma ama gerçek işte.

Bu aracın kaldırılmasını istiyorsan oyunu cidden bilmiyorsundur. Epic'le daha yeni başlayanlardansındır. Ben de çok iyi nişancı değilimdir ama patlayıcı mermili heavy sniper mk2 ile sürücüyü veya aracı vurabilirsiniz. Siz de bir savage veya hydra veya onlarca uçaktan birini kullanabilirsiniz ki ayrıca bazı hava araçları tek füzede patlamıyorken, opressor mk2 patlıyor. Ballistic ekipman alabilirsiniz. Veya siz de opressor mk2 alabilirsiniz.
Güldürdünüz beni. Steam'den aldım. 167 seviyeyim. Patlayıcı mermi için research gerekiyor. En kötü Stromberg veya Ruiner 2000 alsanız en kötü 3M. bu aracın antisi yok işte.

Geri
Yukarı