GTA Online'da para nasıl kasılır?

ArthurFlixy

Hectopat
Epic Games bedava verince oynadım. Sonra arkadaşımla Çetin Engin abiden yardım istedik etti de. Şimdi PS4'den oynuyorum ve bayağı parasızım ne yapacağım bilmiyorum. Bir arcade aldım soygun yapmak istiyorum ama Prison Break heisti 4 kişiymiş ben arkımla 2 kişiyiz ve tıkandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İbrahim'in dediği gibi yapsan bile bu oyunda para kazanmak çok zor, paranın bitmesi çok kolay. Önermiyorum ama ben hileyle milyonlarca para basıp, yüzlerce level atlamıştım. Oyun yeni sürüme geçti ben de yeni hile arayışına girdim bulduğum hileden RAT yedim ve bütün hesap bilgilerim gitti. Hesapları kurtardım ama o gün bugündür hileye tövbeliyim :D Zaten oyun hesabıda ban yedi. Kısaca ya oyun içi para alacaksın ya da İbrahim'in dediği gibi yüzlerce saat harcayıp anca para kasacaksın.

Cayo perico heist solo neredeyse 20 kere falan yapmıştım Stealth şekilde 1 2 kere yapınca ögreniyosun hiç yakalanmadan temiz 1 milyon 2 milyon kasarsın 1 saat içerisinde.

İbrahim'in dediği gibi yapsan bile bu oyunda para kazanmak çok zor, paranın bitmesi çok kolay. Önermiyorum ama ben hileyle milyonlarca para basıp, yüzlerce level atlamıştım. Oyun yeni sürüme geçti ben de yeni hile arayışına girdim bulduğum hileden RAT yedim ve bütün hesap bilgilerim gitti. Hesapları kurtardım ama o gün bugündür hileye tövbeliyim :D Zaten oyun hesabıda ban yedi. Kısaca ya oyun içi para alacaksın ya da İbrahim'in dediği gibi yüzlerce saat harcayıp anca para kasacaksın.
Çok zor değilde. Bir süre aşırı zor evet. Ben arkadaşlarla bir kaç heist yaptıktan sonra milyonluk oldum. Ama mesele o heistlere başlayabilmekte. Adam akıllı 4 kişilik bir ekip olmazsa çok zor.

Heistlere katıın hocam. Bazen 2X oyunlar oluyor onları da oynayın eğer hızlı olarak aylık kazanmak istiyorsanız Prime Gaming biraz veriyordu.

Epic Games bedava verince oynadım. Sonra arkadaşımla Çetin Engin abiden yardım istedik etti de. Şimdi PS4'den oynuyorum ve bayağı parasızım ne yapacağım bilmiyorum. Bir arcade aldım soygun yapmak istiyorum ama Prison Break heisti 4 kişiymiş ben arkımla 2 kişiyiz ve tıkandım.
2.2m para kasabildiysen warstocktan Kosatka al, biraz internetten video falan bakarak içerisindeki heistı sürekli yapabilirsin zaten her yapışında minimum 1m veriyor. (solo çok rahat yapılıyor ama 2 kişi denemedim)

Kanka X3 Event'lerine gir birinci olursan iyi para kazanırsın.

Geri
Yukarı