GTA oyunları neden alınmıyor?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
11
1635086765813.png

Gördüğünüz üzere bazı oyunların fiyatı yazmıyor. GTA, GTA 2 ve GTA IV oyunlarını satın alma veya oynama yeri yok. Neden böyle bir buton bulunmuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1197531

Gördüğünüz üzere bazı oyunların fiyatı yazmıyor. GTA, GTA 2 ve GTA IV oyunlarını satın alma veya oynama yeri yok. Neden böyle bir buton bulunmuyor?

GTA 4'ü Complete Edition ile alabiliyorsunuz (GTA 4 de satışı kapatılmış :( ) GTA 1 ve 2'yi ise bilmiyorum sanırım Rockstar satışını kapatmış.

Eki Görüntüle 1197531

Ben baktığımda en son satın alma yeri vardı ama yazmiyordu sizin ki gibi herhalde bir paket seçiyorsunuz ya 2 tane falan paket oluyor belli bir fiyatta değil diye yazmiyordur.

Grand Theft Auto 1 ve 2'yi eski olduğu için kaldırıldı diye biliyorum, zaten internetten kolayca erişebilirsiniz. Liberty City ise yanlış hatırlamıyorsam Grand Theft Auto 4'ün paketinin içinde. Grand Theft Auto 5 online ile alman gerek yani paket halinde alman gerek. Sa, vc ve 3 ise yeni nesile adapte hale getirilmiş oyunları çıkacağı için kaldırıldı.

Örneğin bu ikisi.

Geri
Yukarı