GTA oyunları neden alınmıyor?

Grand Theft Auto 1 ve 2'yi eski olduğu için kaldırıldı diye biliyorum, zaten internetten kolayca erişebilirsiniz. Liberty City ise yanlış hatırlamıyorsam Grand Theft Auto 4'ün paketinin içinde. Grand Theft Auto 5 ise paket halinde alman gerek. SA, VC ve 3 ise yeni nesile adapte hale getirilmiş oyunları çıkacağı için kaldırıldı.
Neden eski oyunların satışını veya oynanmasını engelliyor ki? İnsanlar kursun, oynasın.

Neden eski oyunların satışını veya oynanmasını engelliyor ki? İnsanlar kursun, oynasın.

Eskiden ücretsiz idi sanırsam, ücretsiz olmasının yanında şirket birkaç karar alıp kaldırıyor ama neden derseniz kimse bilemez. Örneğin bende Need for Speed: Undercover almak istiyordum, dedim param yok sonra alırım. İndirim günü geldiğinde sevgili EA birçok oyunu(NFS: Undercover dahil) mağazadan kaldırmış, amaç ne anlamıyorum.

GTA 1 ve 2 çok uzun süre önce kaldırıldı. GTA 3, vc ve sa eski trilogy paketinin içinde yer alıyordu, şimdi GTA Trilogy def. Edition çıkacağı için kaldırıldı. GTA 4 ise telif hakları Vs'den dolayı kaldırıldı ve sonrasında GTA 4 Complete Edition olarak tekrar eklendi. Şu an sizin baktığınız eski GTA 4 Complete Edition, Steam'de şu an 2 tane GTA 4 Complete Edition bulunmakta.

Aman hocam Allah korusun bir şey gelmesin. Geleni de gördük zaten.
O kadar abartma, bence güzel. Zaten beklenti grafiklerin ve oynanış mekaniklerinin iyileşmesiydi. Buna ek olarak pek çok yenilik de var. Web sitesinde yazıyor. Sistem gereksinimlerini gören kullanıcılar beklentiyi yüksek tutunca fragmandan sonra tepki gösterdi. Tabii fiyatı ayrı konu.

O kadar abartma, bence güzel. Zaten beklenti grafiklerin ve oynanış mekaniklerinin iyileşmesiydi. Buna ek olarak pek çok yenilik de var. Web sitesinde yazıyor. Sistem gereksinimlerini gören kullanıcılar beklentiyi yüksek tutunca fragmandan sonra tepki gösterdi. Tabii fiyatı ayrı konu.

Doğru, zaten yanlış hatırlamıyorsam Rockstar kendisi demişti o kadar büyük bir şey yapılmayacak diye. Hazır yeni GTA gelmeden önce GTA oyunlarına ön açılış sergiletip GTA 6'ya ısındırtıyor olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı