GTA Remastered Trilogy ne kadar büyük olur?

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
GTA Remastered Trilogy bu sene ya da önümüzdeki sene çıkışını yapacak, sizce oyun ne kadar evrim geçirir? Ayrıca tahminen fiyatı ne kadar olur?

Mafia'dan bu remastered triology olayına şahit olduk. Özellikle bu seferki GTA gibi bir serinin olacak. Bence pahalı olur ancak zamanla azalan bir fiyat olur. Yüksek ihtimalle çıktığı ilk 2 ay için paketin 200 TL den aşağı olacağını zannetmiyorum. Ancak sonrasında neler olur bilemem.

Ben Remake ya da Remastered geleceğini pek düşünmüyorum. Çıkan haber çok sallamasyon gibi. Yok Unreal Engine kullanacaklarmış falan. Rockstar neden kendi motoru yerine Unreal Engine kullansın ki? Haberdeki diğer iddiaların da sallama gibi geliyor. Bekleyip göreceğiz.
Eğer çıkarsa 3 oyun toplam 60 dolar olur bence. Mass Effect gibi.

Mafia'dan bu Remastered triology olayına şahit olduk. Özellikle bu seferki GTA gibi bir serinin olacak. Bence pahalı olur ancak zamanla azalan bir fiyat olur. Yüksek ihtimalle çıktığı ilk 2 ay için paketin 200 TL'den aşağı olacağını zannetmiyorum. Ancak sonrasında neler olur bilemem.

Mafia gibi olamaz bence Mafia 1'e remake yapıldı GTA Trilogy remake olmayacak. Mafia 2'ye Remastered yapıldı ama oda rezaletti.

Yeni konular

Geri
Yukarı