Çözüldü GTA: SA 60 FPS modu bozuk çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
RAM
4x2 8 GB DDR3
Ekran kartı
Nvidia Geforce 840m
Anakart
X555ln
İşlemci
İ-5 4210u
GTA: Sa'da 60 FPS modunu kullandığım zaman oyun bozuluyor ve kırılmalar oluyor. FPS limitleyicisi açık ve 60. hatta oyunun default değeri olan 30'u ayarladığım zaman bile kırılma oluyor. Modu kapatıyorum FPS yine 30 ama kırılma olmuyor.

Çözüm
Videoyu bulamadım, siz atabilir misiniz?
Bu site güvenli midir?

Bu videoda da aynı mod var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu çözülmüştür. Silentpach kurmadan önce mouse çalışmadığı için uyumluluk modunda kullanıyordum, şimdi SilentPach olduğu için gerek yok, belki bundandır dedim ve uyumluluk modunu kapatınca sorun çözüldü.

Yanlız hala benim save dosyasına ihtiyacım var. Uyumluluk modunu kapatınca saveler gitmiş. @Polorchen
GTA: Sa'da 60 FPS modunu kullandığım zaman oyun bozuluyor ve kırılmalar oluyor. FPS limitleyicisi açık ve 60. hatta oyunun default değeri olan 30'u ayarladığım zaman bile kırılma oluyor. Modu kapatıyorum FPS yine 30 ama kırılma olmuyor.
Hangi 60FPS modu? Onun yerine mixsets kullan.

Videoyu bulamadım, siz atabilir misiniz?
Bu site güvenli midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Konu çözülmüştür. Silentpach kurmadan önce mouse çalışmadığı için uyumluluk modunda kullanıyordum, şimdi SilentPach olduğu için gerek yok, belki bundandır dedim ve uyumluluk modunu kapatınca sorun çözüldü.

Yanlız hala benim save dosyasına ihtiyacım var. Uyumluluk modunu kapatınca saveler gitmiş. @Polorchen

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Bu site güvenli midir?

Attım yukarıda.

Yeni konular

Geri
Yukarı