GTA SA açılmıyor

Newke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu Steam üstünden satın aldım, indirdim. 1 kere sadece doğru düzgün oynadım, o oynamamdan sonra hiç açılmadı. Bir daha açamıyorum resmen oyunu açılmıyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunu Steam üstünden satın aldım, indirdim. 1 kere sadece doğru düzgün oynadım, o oynamamdan sonra hiç açılmadı. Bir daha açamıyorum resmen oyunu açılmıyor. Ne yapmam lazım?
Windows uyumluluk modundan XP'ye getir diyecektim ama Steamde nasıl yapılır bilmiyorum. Herhangi bir hata veriyor mu?

Ya illa bana link attıracaksın, istiyorsan oyunu iade et, torrentten HOODLUM versiyon GTA SA indir. Çalışmıyor bu oyunun orijinal hali işte kardeşim, moderatörlerdende bu duruma istisna yapmasını talep ediyorum, normalde bu forumda destek vermem torrente ama bu oyunu orijinal sorunsuz oynayamıyorsun işte.

Ya illa bana link attıracaksın, istiyorsan oyunu iade et, torrentten HOODLUM versiyon GTA SA indir. Çalışmıyor bu oyunun orijinal hali işte kardeşim, moderatörlerdende bu duruma istisna yapmasını talep ediyorum, normalde bu forumda destek vermem torrente ama bu oyunu orijinal sorunsuz oynayamıyorsun işte.
Oyunu 4 ay önce aldım ilk defa geçen gün giriyim dedim iade edemiyorum.

GTA San Andreas [Saglamindir.net].rar Buradan indir, RAR dosyasını çıkart, setupa çift tıkla, next next, kurulduktan sonra çıkarttığın klasörde HOODLUM veya crack dosyası bulunacak onu oyunun kurulu olduğu yere atıyorsun oyun çalışıyor. Oyunun zaten parasını vermişsin, emek hırsızlığına gireceğini zannetmiyorum.

Geri
Yukarı