GTA SA açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Bunu kurunuz DirectX ve Runtime gözüküyor, bir de sistemde herhangi bir joystick yazılımı veya türevi yazılım bulunuyor mu ?

Bunu kurunuz DirectX ve Runtime gözüküyor, bir de sistemde herhangi bir joystick yazılımı veya türevi yazılım bulunuyor mu?

DS4 Windows bulunmakta oda PS4 kolunu bilgisayara bağlamak için
Ekran kartınız hangi model o önemli mesela.
920mx

Korsan olduğunu nereden biliyorsunuz arkadaşlar?

Lütfen yardımcı olmuyorsanız yazmayın.

@BerkaySahinler, uzman hocalarımız yardımcı olacaktır. Beklemede kalınız.
Rapora baktım, korsan değil gibi duruyor.

El ile DLL atmadıysanız herhangi bir DLL hatası yok. Ekran kartınız 920MX olarak gözüküyor doğru muyum? DDU ile sürücüleri kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. 920MX değilse belirtin lütfen.

Aynısını İntel grafik birimi için de yapalım İntel HD 620 görünüyor doğru muyum? Eğer öyleyse sürücüsü bu.

Bunu kurunuz DirectX ve Runtime gözüküyor, bir de sistemde herhangi bir joystick yazılımı veya türevi yazılım bulunuyor mu?

Rapora baktım, korsan değil gibi duruyor.

El ile DLL atmadıysanız herhangi bir DLL hatası yok. Ekran kartınız 920MX olarak gözüküyor doğru muyum? DDU ile sürücüleri kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. 920MX değilse belirtin lütfen.

Aynısını Intel grafik birimi için de yapalım Intel HD 620 görünüyor doğru muyum? Eğer öyleyse sürücüsü bu.

Şu an tüm sürücülerim güncel ve sıkıntısız çalışıyor.920mx ekran kartım var
Bunu kurunuz DirectX ve runtime gözüküyor, bir de sistemde herhangi bir joystick yazılımı veya türevi yazılım bulunuyor mu?

Please type the location where you want to place the extracted files diyor burada GTA SA'nın dosya konumunu mu seçeyim?

Geri
Yukarı