GTA: SA araba süspansiyonları kendiliğinden hareket ediyor

İşletim sistemi
Windows 7
Merhabalar :)

GTA San Andreas oyununda bir sorun var. Sanırım arabanın arka süspansiyonları kendi kendine hareket ediyor (bütün arabalarda). Aynı şu zıplayan arabalar gibi.

YouTube'dan baktım, herhangi bir çözümü vs. yok.

Acaba çözümü var mı?

Merhabalar :)

GTA San Andreas oyununda bir sorun var. Sanırım arabanın arka süspansiyonları kendi kendine hareket ediyor (bütün arabalarda). Aynı şu zıplayan arabalar gibi.

YouTube'dan baktım, herhangi bir çözümü vs. yok.

Acaba çözümü var mı?

Frame limiterı açmayı deneyin.

Eğer Elegant, Premier, Nebula gibi araçlarda arabanın arkası sağa sola sallanıyorsa sorun yok fakat diğer araçlarda varsa bir kaç soru soracağım. Gamepad ile mi oynuyorsunuz? Oyunu downgrade ettiniz mi? Mod var mı?
FPS sınırlayıcı kapalı mı?

Eğer arkası sağa sola sallanıyorsa bunun mod vb. dışında bildiğim çözümü yok. Ben öyle idare ederek bitirdiydim oyunu. Zaten oynayışa etkisi yok. Sadece dikkat dağıtıyor biraz :D

1. Oyuna CLEO (v4.4.0) kurun.
  2. CLEO kurulumu sonrası oyunun dizinine SilentPatch kurulumu yapın. ZIP içerisindeki dosyaları oyunun dizinine kopyalayın.
  3. ZIP içerisindeki dosyaları oyunun dizinine kopyalayarak Framerate Vigilante patch'i kurun.
  4. Oyunun içerisinden Frame Limiter'ı açın.
Artık oyun 25 değil 30 FPS olarak çalışacak ve bu tarz buglar giderilecek.

Not: Bu çözüm yöntemi oyunun v1.0 sürümü için geçerlidir. Steam ve Rockstar Games sürümlerinde çalışması için oyunun downgrade edilmesi gerekmektedir.

Poposu mu sallanıyor arabanın?

Evet :)

Eğer elegant, Premier, nebula gibi araçlarda arabanın arkası sağa sola sallanıyorsa sorun yok fakat diğer araçlarda varsa birkaç soru soracağım. Gamepad ile mi oynuyorsunuz? Oyunu downgrade ettiniz mi? Mod var mı?
FPS sınırlayıcı kapalı mı?

Mod yok, klavye ile oynuyorum, downgradeyi ilk kez duyuyorum, FPS sınırlayıcı kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı