Çözüldü GTA: SA fare çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

JokerFPS

Picopat
Yer
Quantum Fiziğine Kuantum Fiziği denilen yerde.
Daha fazla  
GTA: SA'da fare çalışmıyor. "dinput8.dll" yükledim, olmadı. Uyumluluk yerinden Windows 98 veya ME yapınca düzeliyor ama önerilen ayarlarında oynayamıyorum oyunu. Benim indirdiğim "dinput8.dll"de mi sıkıntı var anlamadım. Çözümü bilen yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA: Sa fare çalışmıyor dinput8.dll yükledim olmadı. Uyumluluk yerinden Windows 98 me yapınca düzeliyor ama önerilen ayarlarında oynayamıyorum oyunu. Benim indirdiğim dinput8.dll de mi sıkıntı var anlamadım. Çözümü bilen yazsın.

ESC'ye basıp oyunu tekrar yükleyince düzeliyordu bazen.

YouTube'da İngilizce kanallarda bunun çözümü vardı. Bende de olmuştu o sorun. Senin indirdiğin dosyalarda bir eksiklik olabilir. Bu videoya bak bir de istersen

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Görev yöneticisi > Ayrıntılar" kısmından GTA SA'yı bul, sağ tık yapıp benzeşmeyi ayarla. Oradan sadece CPU 0 açık olsun.

YouTube'da İngilizce kanallarda bunun çözümü vardı. Bende de olmuştu o sorun. Senin indirdiğin dosyalarda bir eksiklik olabilir. Bu videoya bak bir de istersen

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğin videoya baktım ama sorunum düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı