GTA SA:MP RPG

Akif

Petapat
En iyi cevaplar
40
Yer
Osmaniye
GTA San Andreas Multiplayer platformunda Roleplayer arkadaşlarımız var mı? :)
*A-. YN-G'den bahsetmiyorum. :D

Slymind

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Impact RPG biliyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Akif

Akif

Petapat
En iyi cevaplar
40
Yer
Osmaniye
Evet. Ben Nexus'da oynuyorum.

aslanilker

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Role serverlar her zaman eğlenceli olmuştur :) Birde DayZ denemenizi tavsiye ederim MTA'da.

aslanilker

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Ölüden değil diriden korkacaksın bu oyunda :) Ayrıca zombiler hiç korkunç değil yumruk atıyor ve zıplıyor :D Ama arkadaşlarınızla ya da kuzeninizle çok eğlenceli olduğunu söyleyebilirm. Clan kurduğunuz zaman çok daha ayrı bir keyif veriyor. Tam her şeyi ayarladım diyorsun sniper'lı bir vatandaş geliyor seni öldürüyor o zaman hayattan soğuyorsun :D Çok başıma geldi çok sinir bozucu olduğu gerçeği. MerivaDayZ var MTA'da çok güzel bir server akşamları bile 17-20 kişi arası oluyor sabahları yer bulmak bir o kadar zor! Çok sağlam server tavsiye ederim ;)

Revolution

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kayseri
Ölüden değil diriden korkacaksın bu oyunda :) Ayrıca zombiler hiç korkunç değil yumruk atıyor ve zıplıyor :D Ama arkadaşlarınızla ya da kuzeninizle çok eğlenceli olduğunu söyleyebilirm. Clan kurduğunuz zaman çok daha ayrı bir keyif veriyor. Tam her şeyi ayarladım diyorsun sniper'lı bir vatandaş geliyor seni öldürüyor o zaman hayattan soğuyorsun :D Çok başıma geldi çok sinir bozucu olduğu gerçeği. MerivaDayZ var MTA'da çok güzel bir server akşamları bile 17-20 kişi arası oluyor sabahları yer bulmak bir o kadar zor! Çok sağlam server tavsiye ederim ;)
Kuzenimle gelip deniyeceğiz :)

KS
Akif

Akif

Petapat
En iyi cevaplar
40
Yer
Osmaniye
Beni en çok bağlayan normal RPG oldu, onda da bir sunucuda oynuyordum. O da kapandı. Geçmiş olsun. :D

Yukarı