GTA SA nasıl akıcı oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

Emir13

Hectopat
Merhaba, geçenlerde YT de dolanıyordum. Bir video gördüm. Adamın GTA SA'sı çok akıcıydı. 1920X1080 oynuyordu. Ben nasıl öyle akıcı oynarım yardım eder misiniz? Monitörüm 75Hz. Bahsettiğim video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Emir13 Sadece buradan yardımcı olurum, böylelikle diğer kullanıcılar da bu bilgilerden faydalanabilir.

Mesajımda da zaten her şeyi açıkladım. CLEO setup halinde olduğundan oyunun kurulu olduğu dizini seçerek kurulabiliyor. Frame Vigilante'yi de oyunun kurulu olduğu yere atıyorsun. Zor bir şey değil.

Tamam deneyeyim abi.
Şimdi Cleo'yu indirdim.
GTA SA'nın kurulu olduğu yere kuracağım.
E setup dosyası yok.

@Emir13 sadece buradan yardımcı olurum, böylelikle diğer kullanıcılar da bu bilgilerden faydalanabilir.

Mesajımda da zaten her şeyi açıkladım. Cleo setup halinde olduğundan oyunun kurulu olduğu dizini seçerek kurulabiliyor. Frame Vigilante'yi de oyunun kurulu olduğu yere atıyorsun. Zor bir şey değil.

Abi Cleo'yu nasıl yükleyeceğim? Direk oyunun kurulu olduğu yere mı atacağım? Setup dosyası yok, ZIP şeklinde indi.
2017 versiyonu olan videolarda setup ama şimdi ZIP olarak indi.

Frame limiti kapalı kullanayım değil mi?
Eğer monitörün çok pahalı bir oyuncu monitörü (+120Hz) değilse kapatmana gerek yok. Hatta kapatırsan görüntü yırtılması da olmaz. Kapatmazsan ekran kartın yapabileceği en yüksek FPS'i vermeye çalışarak monitörün gösterebileceğinden daha çok FPS verir. Hem boşuna elektrik harcarsın hem de ekran kartını ısıtırsın. Mümkünse tüm oyunlarda V-Sync ya da FPS sınırlandırıcıyı aç.

Yeni konular

Geri
Yukarı