GTA SA nasıl akıcı oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

Emir13

Hectopat
Merhaba, geçenlerde YT de dolanıyordum. Bir video gördüm. Adamın GTA SA'sı çok akıcıydı. 1920X1080 oynuyordu. Ben nasıl öyle akıcı oynarım yardım eder misiniz? Monitörüm 75Hz. Bahsettiğim video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçenlerde YT de dolanıyordum. Bir video gördüm. Adamın GTA SA'sı çok akıcıydı. 1920X1080 oynuyordu. Ben nasıl öyle akıcı oynarım yardım eder misiniz? Monitörüm 75Hz. Bahsettiğim video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA SA oynayan kaldı mı yahu?

@Emir13 son güncellemeyle setup yerine ".ZIP" olarak indiriliyormuş, yeni fark ettim.
Arşivin içindekileri oyunun kurulu olduğu yere atın.

Abi klasöre çıkardım Cleo'yu oyunun kurulu olduğu bölüme attım ESC'ye basınca sol allta Cleo yazıyor olmuş değil mi fakat ben o hile menüsünü açamadım?
Şimdi de diğerini indirdim 3 tane vardı GTA 3, Vice City ve GTA SA , GTA SA'yı attım oyuna. Frame lımıtı açayım mı?

Elbette, monitörünün desteklediği maksimum çözünürlüğe alabilirsin. O şekilde oyun da kasmıyorsa sıkıntı olmaz. :)

Kaliteyi arttıracak modları ben de bilmiyorum.

Ayarlardan Frame Limiter'ı kapatırsan 60 fps alırsın.Eğer yine işe yaramazsa modlar var bununla ilgili.Mesela ben mobilden oynuyorum eskiden 20 fps falan alıyordum frame limiter kapalıyken cleo mod kurdum 60 fps rahat rahat oynuyorum.PC için böyle birşey varmı bilmiyorum ama 60 fps modları var.

@Borsa Sincabı Oyunda FPS Limit'i maalesef 25. Fakat benim söylediğim CLEO ve Fix'i kurunca oyunun limiti 60'a yükseliyor. Ayrıca 60 FPS'de mümkün olabilecek bugları da çözüyor.
Ben pc hakkında konuşmamıştım mobil hakkında konuşmuştum.PC'yi de frame limiter'ı kapatınca 60 fps oluyor diye biliyordum.Yanlış biliyor da olabilirim bayağıdır oynamıyorum pc'den.

Yeni konular

Geri
Yukarı