GTA: SA Türkçe yama

MONY

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba GTA San Andreas'ı Steam'den almak zorunda kaldım. Oyunu hangi siteden ve nasıl Türkçe yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam versiyonunda +18 varmı gözüküyor mu crack lide göstermiyorlar
henüz oynamadım eğer öyle bir durum varsa yazarım
GTA San Andreas: Türkçe Yama • GTA TR Bunu eskiden kendim de kullanmıştım, güvenilir sitedir.
Ayrıca oyunu oynadıktan sonra görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim, Steam versiyonunu almak istiyorum.
Yazarım tabi
GTA San Andreas: Türkçe Yama • GTA TR bunu eskiden kendim de kullanmıştım, güvenilir sitedir.
Ayrıca oyunu oynadıktan sonra görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim, Steam versiyonunu almak istiyorum.

Oyun bana crashli halinden daha akıcı geldi toplam 12 saat geçirmişim tavsiye ederim. Ama biraz baglar var bir de ara sıra ekran aşağıdan yukarıya dalgalanıyor geçmesi için bir binaya girmen ya da Save alman gerek bir de GYMden çıkarken gene içeri giriyor yumruk atarak çıkmak zorunda kalıyorum. Steam versiyonunu tavsiye ederim güzel.

GTA San Andreas: Türkçe Yama • GTA TR bunu eskiden kendim de kullanmıştım, güvenilir sitedir.
Steam versiyonunda +18 varmı gözüküyor mu crack lide göstermiyorlar
+18 sahneler var

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı