GTA SA ve GTA IV ne zaman indirime girer?

Ben en son kış indirimlerinde almıştım indirimdeydi GTA san bence indirimli fiyatı 7 TL'ye değmiyor çünkü oyunun Steam versiyonu bozuk Social Club'ta bir ara bedava verilmişti Social Club'tan alın bence.

Ve de GTA 4 optimizasyon sorunlu bir oyun arkadaşım 1050 Ti ile GTA 5'te Ultra'da 40 -50 FPS alırken GTA 4'te orta ayarlarda 30 FPS alıyordu.

Sizce tahmini olarak ne zaman indirime girer?
En son indirim sanırsam 15-20 gün önce falan geldi.

Yaz indiriminde ve ilkbahar indiriminde.
Korsan indirmek istemiyorum orijinal alınca rahat rahat oynayabilirim sonuçta 🙌

En iyisini yaparsınız korsan indirmeyin 33 TL'ye düşüyor GTA 4 indirimde kesinlikle hak ediyor bu fiyatı.

San Andreas yerine seti al GTA 3 ve Vice City'de var, 15 TL olur ve arada hafta ortası çılgınlığında indirime girer girmezse bir daha ki büyük indirim(Mayıs sonu diyorlar). Oyunda sorun falan yok, sıkıntısız kullanıyorum. Yani yaz ve ilkbahar indirimlerini bekle.

GTA IV daha geçenlerde bitirdim hiçbir sıkıntısı yoktu ama oynarken hile yapmanızı kesinlikle tavsiye etmem GTA IV de hile yapan arkadaşım oyun dosyalarının bozulduğunu söyledi son bölümde olması gereken bir şey olmadığı için oyunu bitiremedi.
son bölümde helikopterin kalkması gerekiyor ama helikopter havalanır havalanmaz patlıyor.

Onur harici almanızı önermem GTA IV 100 TL'yi geçti diye biliyorum indirimde ne kadar olacak ki 30 TL mi?
Bende indirip oynamaya çalıştım ama FPS droplar hala var. O yüzden iade ettim. Oyunu yıllar önce CD'li alıp Windows 7'de oynadığımda daha stabildi ama Windows 10 da bi türlü düzgün oynayamadım.

2
GTA IV daha geçenlerde bitirdim hiçbir sıkıntısı yoktu ama oynarken hile yapmanızı kesinlikle tavsiye etmem GTA IV de hile yapan arkadaşım oyun dosyalarının bozulduğunu söyledi son bölümde olması gereken bir şey olmadığı için oyunu bitiremedi.
son bölümde helikopterin kalkması gerekiyor ama helikopter havalanır havalanmaz patlıyor.

Onur harici almanızı önermem GTA IV 100 TL'yi geçti diye biliyorum indirimde ne kadar olacak ki 30 TL mi?
22 TL ile full paketi almistim.

San Andreas yerine seti al GTA 3 ve Vice City'de var, 15 TL olur ve arada hafta ortası çılgınlığında indirime girer girmezse bir daha ki büyük indirim(Mayıs sonu diyorlar). Oyunda sorun falan yok, sıkıntısız kullanıyorum. Yani yaz ve ilkbahar indirimlerini bekle.

Evet o da var indirime girerse iyi olur üçünüde alırım koleksiyon olur 😅
Steam da isim olarak nasıl bulabilirim?

Bilgisayarın düzgün çalışabilir ama bilgisayarını Youtube izlenme Twitch izlenme botuna çevirebilirler. Yada steam vb gibi hesaplarını alıp şu instagramdaki 50 TL cyberpunklu steam hesabı gibi sitelere satabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı