Çözüldü GTA San Andreas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
GTA San andreas'a giremiyorum. Zamanında Rockstar Games bedavaya vermişti. Yükledim, eskiden açılıyordu ama şimdi açılmıyor. Save dosyası yüklemiştim. User Files'a attıktan sonra oyun açılmadı. Save dosyasını sildim olmadı. GTA San andreas'ı sildim çalışmadı. Yardımcı olur musunuz?

Hayır kanıta gerek yok. Rapordan gördüm zaten de emin olmak istedim. Şöyle yapalım. Yarın müsait bir zamanda Teamviwer ile bağlanıp deneyelim.

Hayır kanıta gerek yok. Rapordan gördüm zaten de emin olmak istedim. Şöyle yapalım. Yarın müsait bir zamanda teamviwer ile bağlanıp deneyelim.

Tamamdır.

Hayır kanıta gerek yok. Rapordan gördüm zaten de emin olmak istedim. Şöyle yapalım. Yarın müsait bir zamanda teamviwer ile bağlanıp deneyelim.

Boş vaktiniz olduğunda bana nereden ulaşabilirsiniz? TeamViewer'dan bakacaktınız.

Sorunu çözdüm. Bazı yerlerde araştırma yaptım, bir arkadaş GTA San Andreas user Files'ı silin demişti. Ben de sildim, çalıştı. Bu arada XInput9_1_0.dll dosyasını internetten indirdim, C:\Windows\SysWOW64 kısmına atınca oyun çalıştı. Turp gibi şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı