Çözüldü GTA San Andreas Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Erdem13-

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba oyunu oyna dediğimde görselde olduğu oyunu çalışıyor diyor 1-2 saniye böyle kalıyor sonra oyunu kapatıyor ve tekrardan oyunu başlat butonu geliyor. Oyun dosyalarını doğruladım ve zaten oyunu daha önce bir kaç defa daha indirdim hepsinde de aynı sorun oldu.

1617133706895.png

Process Monitor hata raporu:

Çözüm
Dosyaları denetledim bir sıkıntı çıkmadı oyunu daha önce yüklemiştim aynı sorun vardır.

Ben oyunu eskiden crackli oynardım ama sonra parayı bulunca korsana hayır kafasına geçtim ama dosyalarının hepsini silememiştim. Bu yüzden hala Steam versiyonunda sıkıntılar yaşıyorum ben de. Belgeler kısmına gelip Save dosyanız varsa onu başka bir klasöre alın sonra geri kalan GTA San Andreas user files klasörünü silin. Sonra denetleye basın, büyük ihtimalle yeniden indirecektir. Saveinizi yine oraya atın.
Dosyaları denetledim bir sıkıntı çıkmadı oyunu daha önce yüklemiştim aynı sorun vardır.

Ben oyunu eskiden crackli oynardım ama sonra parayı bulunca korsana hayır kafasına geçtim ama dosyalarının hepsini silememiştim. Bu yüzden hala Steam versiyonunda sıkıntılar yaşıyorum ben de. Belgeler kısmına gelip Save dosyanız varsa onu başka bir klasöre alın sonra geri kalan GTA San Andreas user files klasörünü silin. Sonra denetleye basın, büyük ihtimalle yeniden indirecektir. Saveinizi yine oraya atın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı