GTA San Andreas CLEO Mod Oyun Açılmama Sorunu

tunagnes

Hectopat
Daha fazla  
Ben GTA San Andreas oynarken mod kurmak istiyorum, CLEO falan yapınca oyun açılmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Steam'den aldım, Steam'den oynuyorum. Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var bir türlü çözemedim. Steam versiyon var oyunuma güncel Cleo indirip yükledim yeni oyuna veya kayıtlı oyuna girdiğimde takılıp atıyor. Onu da geçtim bitirilmiş oyun dosyası indirip attım kayıtlı oyun kısmından seçip giriyorum hop sıfırdan havaalanı kısmından başlıyor. İki sorunu da çözemedim mod yüklemekten geçtim bari bitirilmiş oyun oynayalım o da yok. Kayıtlı oyun için sorun yaşayan var mı?

aga ben sorunsuz kullanıyordum fakat bu trilogy versiyonu geldiğinde bidaha gireyim dedim modlarımı kurdum cleo vs vs oyun başlamadan direk atar oldu

F

Arkadaşlar maalesef Steam versiyonu çok hatalı ve modlamaya uygun değil. Normal oynamıyacaksanız satın almayın. Mod yapacaksanız eski sürümünü indirin. Korsan desteklemek amaçlı demiyorum. Ama oyunu modlamak için indiriyorsunuz. Zaten remasted çıktı. Normal oynamak istiyen ona yönelsin. Bende çok eskiden beri Gta sa mevcuttu. Hatalı mod, çelişme veya aşırı yükleme haricinde sorunum olmadı. Zaten ben oyunu bozup silip tekrar yüklüyordum. Şimdi uğraşmadım. Dediğim gibi Steam versiyonu korsandan daha berbat. Ayrıca 2004 model bir oyun... Remasted dahil hatalarla boğuşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı