[Korsan] GTA San Andreas donuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

SWampy_Tr

Hectopat
Daha fazla  
GTA San Andreas yeni oyuna bastığımda oyun donuyor ve hiçbir türlü oyundan çıkış yapmama izin vermiyor. Yani adeta PC donuyor diyebilirim. Oyuna bir türlü giremedim yahu. Giriş ekrani aciliyor bir sıkıntı yok. Yeni oyuna bastığım anda olanlar oluyor.

Documentse gir
C:\Users\Kullanıcı Adınız\Documents\GTA San Andreas User Files konumunda bulunan gta_sa.set dosyasını siliniz. Ardından oyuna girmeyi tekrar deneyniz. Bu dosyayı silmenizin ardından, ayarlarınızın varsayılana döneceğini unutmayın fakat oyuna giriş yapma konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Bu arada bu sorun sadece korsan sürüm kullananlarda yaşanmıyor, Steam versiyonunda sürekli olarak ben de bu sorunla karşılaşıyorum. Yani boşu boşuna "Steam versiyonunu satın alın, düzelir." demeniz gerekmemektedir.
Documetse girdiğimde klasör boş diyor oyunun kurulu olduğu dosyadada bulamadım

Oyunu Steam'den satın alırsanız büyük ihtimal sorun yaşamazsınız.

Korsana destek vermiyoruz oyunu orijinal alın.

Oyunun Steam halide aynı berbatlık seviyesinde gene donma sorunları oyundam atmalar oluyor yani oyunu alsada bir şey değişmez (korsana özendirmiyorum yanlış anlamayın tabi ki de oyunun satın almalı ama oyun Steam'de de sorunlu onun yerine başka oyun alması daha mantıklı)

Oyunun Steam halide aynı berbatlık seviyesinde gene donma sorunları oyundam atmalar oluyor yani oyunu alsada bir şey değişmez (korsana özendirmiyorum yanlış anlamayın tabii ki de oyunun satın almalı ama oyun Steam'de de sorunlu onun yerine başka oyun alması daha mantıklı)

Arkadaş San Andreas'ten bahsetmiş ya orijinal alsın ya yardım istemesin her ne kadar orijinal hali kötü olsa da maalesef forum yönetimi bizde olmadığı için mecbur :/

Gerçek social Club'tan aldım sürekli atıyor GTA SA sevmiyorum zaten.

GTA San Andreas yeni oyuna bastığımda oyun donuyor ve hiçbir türlü oyundan çıkış yapmama izin vermiyor. Yani adeta PC donuyor diyebilirim. Oyuna bir türlü giremedim yahu. Giriş ekrani aciliyor bir sıkıntı yok. Yeni oyuna bastığım anda olanlar oluyor.

Tamam yine de ilgilendiniz için teşekkür ederim iyi akşamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı