GTA San Andreas, ESC tuşuna basınca siyah ekran oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Keşke 5 FPS Fark olsa sadece. Bir sürü Glitch, Bug vs. var Radyo şarkıları kaldırılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izlemenizi öneririm. Steam versiyonunun ne kadar kötü olduğunu gösteriyor.

Forumda korsana destek olmadığından yardım edemiyorum. :(
Orijinal sürümdeki hataların bir çoğu FPS limit ayarı yüzünden. FPS limit aktif olunda oyundaki hataların bir çoğu düzeliyor ama oyun 24-25 FPS'ye düşüyor. Öbür yandan FPS limit aktif olmayınca oyunda her türlü bug, glitch vs. karşımıza çıkıyor. Downgrade yapıldığı zamanda korsandan pek bir farkı olmuyor açıkçası.

Korsan kullanın dediğim yok, bilmiyorsun bari yazma.
Bilmiyorsun bari yazma? Gereksiz mesaj yazıp durma, insanın sinirlerini kaldırma, yeter ya bir soru sorduk orijinal mi diye hemen başladınız ama. Sırf orijinal'i bozuk diye konu sahibine korsan mı kullan diyeceksin? Konu sahibi orijinal oynuyor diye ne çözüm sunacaksın bakalım?

Bilmiyorsun bari yazma? Gereksiz mesaj yazıp durma, insanın sinirlerini kaldırma, yeter ya bir soru sorduk orijinal mi diye hemen başladınız ama. Sırf orijinal'i bozuk diye konu sahibine korsan mı kullan diyeceksin? Konu sahibi orijinal oynuyor diye ne çözüm sunacaksın bakalım?
Off, bilmiyorum demek bu kadar zor olmamalı. Çözümümü zaten söyledim ilk mesajımda, "downgrade" işlemini yapmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı