GTA San Andreas, ESC tuşuna basınca siyah ekran oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Oyun orijinal mi?
Dosya doğrulaması yaptınız mı?
Process Monitor ile hata raporu oluştur eğer Orijinal ise, çünkü korsana destek verilmiyor forumda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunda oyun orijinal mi diye sormak çok saçma çünkü oyunun korsan sürümü daha stabil çalışıyor. Eğer korsan değilse "downgrade" işlemini yapmanızı öneririm.
Korsan kullanarak hem bilgisayara virüs bulaştırırsınız hem de yapımcının emeğini yok edersiniz. Stabil çalışma kısmına da katılmıyorum. 5 FPS fark olur en fazla.

Korsan kullanarak hem bilgisayara virüs bulaştırırsınız hem de yapımcının emeğini yok edersiniz. Stabil çalışma kısmına da katılmıyorum. 5 FPS fark olur en fazla.
Diğer oyunlarda size katılırım ama söz konusu GTA San Andreas ise size katılamam. Stabilite dediğim FPS değerleri değil, oyunun orijinali bozuk türlü türlü hata var. Biraz araştırma yapın siz de hak vereceksiniz.

Diğer oyunlarda size katılırım ama söz konusu GTA San Andreas ise size katılamam. Stabilite dediğim FPS değerleri değil, oyunun orijinali bozuk türlü türlü hata var. Biraz araştırma yapın siz de hak vereceksiniz.
Orijinali bozuk 😄😅😅😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Oyunun korsan sürümünün stabil çalışması ile konunun ne ilgisi var ben çözemedim. Korsan mı diye soruyoruz çünkü forum da korsana destek yok!

Doğru, GTA SA oynamak istediğim zaman oyunun orijinal sürümüne sahip olsam bile korsan oynuyordum. Bu kadar sıkıntılı bir oyun olamaz.

Keşke 5 FPS Fark olsa sadece. Bir sürü Glitch, Bug vs. var Radyo şarkıları kaldırılmış. Videoda Türkçe Altyazı var izlemesi daha kolay olur hem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izlemenizi öneririm. Steam versiyonunun ne kadar kötü olduğunu gösteriyor.

Forumda korsana destek olmadığından yardım edemiyorum. :(

Siyah ekran gelmesinin sebebi çok basit. FPS limit ayarı kapalı. FPS limiti açık hale getirirseniz oyun düzgün çalışacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı