GTA San Andreas - Galata Kulesi Modu + KGS Gişeleri

TayfunKey

Hectopat
GTA San Andreas - Galata Kulesi Modu + KGS Gişeleri...

Öncelikle moda ilginiz için teşekkür ederim.

galatakulesi01.jpg

galatakulesi02.jpg

galatakulesi03.jpg

Kurulum:

1. Öncelikle sisteminizde "Microsoft Net Framework 1.1" kurulu olmalıdır. Eğer sizde 2.0, 3.0 gibi yüksek sürümleri olsa bile bunu kurmanız gerekir. Çünkü kurulum CMD setup'u ile devam edeceğinden durumu ille de "Microsoft Net Framework 1.1" kurulu olmalıdır. Bunun için bu programı kurunuz yoksa hata ile karşılaşmanız doğal olacaktır.

"Microsoft Net Framework 1.1" İndirmek için: [21.4 MB]
Microsoft Net Framework 1.1.rar - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir

2. "GTA SA - Galata Kulesi Setup!" adlı exe dosyasını tıkla hedef klasör olarak oyunun kurulu olduğu yeri göster, sonra yükle de kurulum CMD'de (Siyah Ekran) devam edecektir. Sonra da kurulum tamamlanacaktır.

Notlar:

- Kurulum bitince Galata Kulesi ile extra olarak daha önceden yapmış olduğum KGS Gişe Modum eklenmiş olacaktır.
KGS Gişe Modum: gtaportals.com
- Bu mod ayrıca GTA Turkish City modunun da yamasıdır. Onun da üzerine yüklenebilir.
GTA Turkish City: gtaportals.com

- Mod, Driv3r convertidir. Birazda ben değişiklik yaptım ayrıca convert eden kişinin kim olduğu belli değil, 3ds olarak alıntı yaptım ve textureleri ekleyerek GTA San Andreas'a uygun olarak ayarladım.

İyi Eğlenceler! Saygılar!
Tayfun Kumaş (TayfunKey)

Download! [1.34 MB]
GTA SA - Galata Kulesi Modu [TayfunKey].rar - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı