GTA San Andreas gece yarısı havada beliren ışık süzmesi

MR.X.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, GTA San Andreas oynuyordum. Cesar aradı. San Fierro'dan ayrılıp şehir dışına çıktım. Görevin olduğu yere doğru gidiyordum. Saat gece 2 buçuktu. Tam köprüden geçerken havada büyük ve tuhaf bir ışık süzmesiyle karşılaştım. Ne olduğunu anlayamadım, çok parlaktı. Hemen ardından ekran kaydı aldım. İşte o görüntüler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Oyun Steam versiyonudur yani mod falan bulunmamaktadır.

Merhaba, GTA San Andreas oynuyordum. Cesar aradı. San Fierro'dan ayrılıp şehir dışına çıktım. Görevin olduğu yere doğru gidiyordum. Saat gece 2 buçuktu. Tam köprüden geçerken havada büyük ve tuhaf bir ışık süzmesiyle karşılaştım. Ne olduğunu anlayamadım, çok parlaktı. Hemen ardından ekran kaydı aldım. İşte o görüntüler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Oyun Steam versiyonudur yani mod falan bulunmamaktadır.

Arkadaki ay da göz şeklinde ve önündeki ağaç da göz bebeği olmuş :D Sizin oyuna bir şeyler olmuş, gece oynamayın 🤣

Aman Allah'ım gerçekmiş.😀

1617806674236.png

Ben bu oyunu anlayamıyorum. Çok garip ve tuhaf. Biraz ürkütücü yani...

Efsanevi GTA San Andreas gizemlerinden birisi daha. Gece vakti Radio X dinlerseniz UFO görmeniz çok muhtemel. (!)

Şaka maka zamanında ne güzel komplo teorileri çıkardı bu oyun için. Hey gidi günler.

Düşünün Rockstar Games oyuna daha neler koymuş.
Bir yerden duymuştum.
Rockstar Games daha bir çok gizemin bulunmadığını söylemişti. Doğru mu bilmem.😀

Yeni konular

Geri
Yukarı