GTA San Andreas güzel kombin önerisi

Güzel, hoşunuza giden kombinlerin fotoğrafını atar mısınız? Lütfen saçma olmasın gerçekten hoşunuza giden şeyleri atın.
maxresdefault.jpg

Anime kızları <3<3

Güzel, hoşunuza giden kombinlerin fotoğrafını atar mısınız? Lütfen saçma olmasın gerçekten hoşunuza giden şeyleri atın.
Rockstar pantolonu üzerine beyaz bir kıyafet vardı birde. Base'in yakınında ki yerde vardı.

cc348-16231986832270-800.jpg.jpg

dS mağazasına gidip Carl Johnson'a gözlük ve takım elbise alın.
Böylelikle Amerikanların siyahilere karşı kölelik yapıldığı senelere karşı gelebilir, artık siz onları paranızla köle yapabilirsiniz.

Ben bu kıyafetleri kullanıyorum, ekran görüntüsünü şimdi aldım.

Eki Görüntüle 1191384

Senin ki tam gangsta hocam ya 😄 san fierro ya gelmişsin ama hala grove sokağında gibisin. Ben genelde açılan eyalette ki yeni mağazalardan giyiniyorum oraya ayak uydurduğumu düşünüyorum hoşuma gidiyor.
Ben bu kıyafetleri kullanıyorum, ekran görüntüsünü şimdi aldım.

Eki Görüntüle 1191384

Bu arada Zero'nun görevlerinde Allah sabır versin oyunda ki en sıkıcı görevler bana göre gerçi da ha bitirmedim de las venturas eyaletinde ki görevleri yapıyorum.

Senin ki tam gangsta hocam ya 😄 san fierro ya gelmişsin ama hala grove sokağında gibisin. Ben genelde açılan eyalette ki yeni mağazalardan giyiniyorum oraya ayak uydurduğumu düşünüyorum hoşuma gidiyor.

Bu arada Zero'nun görevlerinde Allah sabır versin oyunda ki en sıkıcı görevler bana göre gerçi da ha bitirmedim de las venturas eyaletinde ki görevleri yapıyorum.

Ben sen fierro görevlerinden sıkıldığım için hala bitirmedim GTA San Andreas'ı

Ben sen fierro görevlerinden sıkıldığım için hala bitirmedim GTA San Andreas'ı.

Zero hariç diğer görevler eğlenceli ama Zero berbat hocam ya yemin ederim gram zevk almadım ilk görev 3 dakika uçakları vur ikinci görev minyatür uçakla elemanları vur üçüncü görev oyuncak uçakla oyun oyna aşırı sıkıcı iyi ki kısa sürdü diyorum.

Zero hariç diğer görevler eğlenceli ama Zero berbat hocam ya yemin ederim gram zevk almadım ilk görev 3 dakika uçakları vur ikinci görev minyatür uçakla elemanları vur üçüncü görev oyuncak uçakla oyun oyna aşırı sıkıcı iyi ki kısa sürdü diyorum.
Hocam bana küçük bir kombin önerisi yapar mısınız? :D

Geri
Yukarı