GTA San Andreas hâla oynanır mı?

Hocam siz Need for Speed'in ilk çıkanlarını veya eski Tekken'leri oynar mısınız?
Hayır. Her şey döneminde güzel.
Benim için durum aynı değil :)
Ben hala Another World oynuyorum (1991 yılında çıkmıştı),
En sevdiğim futbol oyunu PES 6,
Need for Speed oynamak istersem hemen Most Wanted yüklüyorum,
GTA San Andreas'tan aldığım tadı diğer GTA serilerinde alamıyorum...

Benim için durum aynı değil :)
ben hala another world oynuyorum (1991 yılında çıkmıştı),
En sevdiğim futbol oyunu pes 6,
Need for Speed oynamak istersem hemen Most Wanted yüklüyorum,
GTA San Andreas'tan aldığım tadı diğer GTA serilerinde alamıyorum...

Benim de öyle en zevk aldığım PES 13 ve pes 6 ama hem yeni kadrolar hem de gelişmiş özellikleriyle PES 21 tercih ederdim.
GTA San Andreas'ın yeri ayrıdır Vice City gibi GTA 5 daha iyi diyemem daha farklı oyunlar çünkü ama yine de eskidiği için ilk oynadığımız zamanlardaki tadı veremiyor.

Düzeltildi, artık 10 saniyede falan giriyor ve sunucular dolu. Tabii bunu kastettiyseniz.

Hayır ondan bahsetmedim sunucular dolu olabilir benmki zaten 10 15 sn de giriyor ama 15-20 dk sonra dolu serverdan boşa atıyor bazı kişilerde böyle oluyor internet hızımda iyi 35Mbps alıyorum ticket attım sadece dedikleri şu bağlantı sorunlarından dolayı olmuş olabilir lütfen internet servis sağlayıcınızı arayınız bu kadar :D

Hayır ondan bahsetmedim sunucular dolu olabilir benmki zaten 10 15 sn de giriyor ama 15-20 dk sonra dolu serverdan boşa atıyor bazı kişilerde böyle oluyor internet hızımda iyi 35Mbps alıyorum ticket attım sadece dedikleri şu bağlantı sorunlarından dolayı olmuş olabilir lütfen internet servis sağlayıcınızı arayınız bu kadar :D

Ben hiç yaşamadığım için öyle bir sorun bir şey diyemem.

Geri
Yukarı