Çözüldü GTA San Andreas kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu konu hakkında birçok başlık açılmış ve bir link bırakılmış. Biliyorum o linke ulaşamadım bende tekrar açmak istedim ve sizden açıklayıcı bir anlatım rica ediyorum ne yapmam lazım? Oyunum Steam orijinal sürümüdür mod yüklü değil Türkçe yama yüklüydü kaldırdım bazen yarım saat oynatıyor bazen beş dakika oynatıp bir anda kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hepinize merhaba arkadaşlar oyunu downgrade edip gerekli ayarlamaları yapınca oyun düzelir gibi oldu, 10 dakikada bir kapanırken 4 saatte bir kapanır oldu ve bunu düzeldi sayabilirim sanırım oyunu oynayıp bitirdim. İlgilendiğiniz için hepinize teşekkür ederim.
Bunları oyunun dosya konumuna at sorun çözülecektir.

Sorun çözülmesse downgrade yapman lazım.

Hem Steam hem de Rockstar Launcher sürümü berbat o oyunun. Üstüne bir de hala ücretli olarak satılmasına rağmen destek verilmiyor. Çeşitli modlarla sorun düzeltilebiliyor ama garantisi olmuyor. Bende Rockstar sürümü var ve o da hatayla dolu. Eve geçince kesin bir çözüm arayacağım.

Hocam merhaba bir arkadaş sizinle aynı sorunu yaşamış ve çözümü altına bırakmış deneyin isterseniz.

Geri
Yukarı