GTA San Andreas karakter NPC sesleri yok

İşletim sistemi
Windows 10

ardabuddy

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
6
Ekran kartı
AMD series 6500
İşlemci
intel i7 3. Nesil
Başlıkta belirttiğim gibi NPC sesleri yok NPC'den kastığım görev sırasındaki ara sahnelerde karşı tarafın sesi gelmiyor. Kendi karakterimizin sesi var nedeni nedir bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirttiğim gibi NPC sesleri yok NPC'den kastığım görev sırasındaki ara sahnelerde karşı tarafın sesi gelmiyor. Kendi karakterimizin sesi var nedeni nedir bilen var mı?
Büyük ihtimalle korsan indirdiniz. İnternetten ses dosyalarını bulup indirin. Oyunun audio kısmına atın. Düzelir.

Hocam Steam de ucuz bir fiyatta mevcut oradan alırsanız sorun ortadan kalkacaktır.
aga ben kaldırıldı diye biliyorum ve ekmek almaya para yetmiyo bide oyuna para veremeyiz maalesef
Büyük ihtimalle korsan indirdiniz. İnternetten ses dosyalarını bulup indirin. Oyunun audio kısmına atın. Düzelir.
ses dosyalarının oyunla aynı boyutta olması garip
Büyük ihtimalle korsan indirdiniz. İnternetten ses dosyalarını bulup indirin. Oyunun Audio kısmına atın. Düzelir.

Aga Audio kısmında 3 klasör var hangisine atacağım

Ekran görüntüsü 2022-01-24 191501.png

Son düzenleme:
Büyük ihtimal rip sürüm indirdin onda da mecburen boyutu düşürmek için ses dosyalarını vs siliyorlar. Korsanı desteklemediğimden bir şey diyemem ama başka bir sürümüne bak. Ayrıca buralarda ekmek almaya paran yetmiyorsa oyunda ne işin var derler de adama hani...

Büyük ihtimalle korsan indirdiniz. İnternetten ses dosyalarını bulup indirin. Oyunun Audio kısmına atın. Düzel

Büyük ihtimal rip sürüm indirdin onda da mecburen boyutu düşürmek için ses dosyalarını vs siliyorlar. Korsanı desteklemediğimden bir şey diyemem ama başka bir sürümüne bak. Ayrıca buralarda ekmek almaya paran yetmiyorsa oyunda ne işin var derler de adama hani...
aga pc yi 7-8 yıl önce almıştım
tm aga saol yaptım ses var

Yeni konular

Geri
Yukarı