GTA San Andreas Kararıp Masaüstüne Dönüyor

saldaron

Femtopat
Daha fazla  
GTA San Andreas'ı Steam'den indirdim fakat oyuna tıklayınca ekran önce kararıyor, sonrasında masaüstüne geri dönüyor, kısaca oyun açılmıyor. Uyumluluk modunu da değiştirdim fakat değişen bir şey yok. Var mıdır bunun çözümünü bilen?

Denildiği gibi Steam sürümü tamamen bug dolu. Oyunun 500MB sürümü var fakat içerisindeki bir çok ses dosyası falan yok, yani silinmiş. Bu sayede de 500MB. Eğer hikaye modu oynayacaksanız 500MB indirmeyin çünkü oynayamazsınız, eğer SAMP gibi çok oyunculu platformları oynayacaksanız 500MB indirebilirsiniz.

DirectX 9.0 yüklemeyi deneyin lütfen.
Yükledim. Değişen bir şey olmadı maalesef.

Denildiği gibi Steam sürümü tamamen bug dolu. Oyunun 500MB sürümü var fakat içerisindeki bir çok ses dosyası falan yok, yani silinmiş. Bu sayede de 500MB. Eğer hikaye modu oynayacaksanız 500MB indirmeyin çünkü oynayamazsınız, eğer SAMP gibi çok oyunculu platformları oynayacaksanız 500MB indirebilirsiniz.
Oyun 3GB küsürdü, tam hatırlamıyorum.

Son düzenleme:
Oyunun 4.7GB olması lazım tüm dosyalarla beraber. Steam kütüphanesinden GTA San Andreas'a gelip oyun dosyalarını doğruladın mı? Olmadı kaldırıp tekrar kurmayı dene.

Önerilen gereksinimlerde full install atılırsa 4.7GB gerekeceği yazıyor. Minimumda ise 3.6GB. Kurarken 4.7GB olarak mı yoksa 3.6GB olarak mı kurmak istediğini soruyor mu bilmiyorum, eğer soruyorsa 4.7GB seçersin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • Processor: 1Ghz Pentium III or AMD Athlon Processor
    • Memory: 256MB of RAM
    • Graphics: 64MB Video Card (Geforce 3 or better)
    • Hard Drive: 3.6GB of free hard disk space (minimal install)
    • Other Requirements: Software installations required including DirectX and Sony DADC SecuROM
    • Partner Requirements: Please check the terms of service of this site before purchasing this software.
  • Recommended:
    • Processor: Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP Processor
    • Memory: 384MB of RAM (the more the better!)
    • Graphics: 128MB (or greater) Video Card (Geforce 6 Series Recommended)
    • Hard Drive: 4.7GB of free hard disk space (full install)
    • Sound Card: DirectX 9 compatible Sound Card (Sound Blaster Auidgy 2 Recommended)

MTA:SA bile sadece korsan GTA:SA'yı destekliyor :D Steam versiyonu ile kullanınca kendisi korsan gta_sa.exe indirip kuruyor :D GTA:SA ve GTA:IV'e şu zaman da para vermek bi tık müsriflik şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı