GTA San Andreas nereden oynayabilirim?

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Oyun bildiğiniz gibi Steam'den kaldırıldı ama GTA Definitive Edition var. Ancak ne o saçma oyuna o kadar verecek param var, ne de o hataları çekecek sabrım var. Bu oyuna çok para vermeden nasıl ulaşırım? İlla da korsan mı oynamalıyım?

Kendi sitesinde satılıyor. Bu orijinal oyun definitive edition değil. Ancak biraz tuzlu fiyatı var. Tek yol tecnopathin izin vermediği o yol gibi ama neyse ben orijinal diyeyim siz anladınız...

Kendi sitesinde satılıyor. Bu orijinal oyun definitive edition değil.
Orjinal halini oynamak istiyorum. Definitive Edition'da çok bug var. Zaten 500 TL verecek param olsaydı gidip Marvel's Spider Man alırdım, en azından parasını hakederdi.

Orjinal halini oynamak istiyorum. Definitive Edition'da çok bug var. Zaten 500 TL verecek param olsaydı gidip Marvel's Spider Man alırdım, en azından parasını hakederdi.
Bu Definitive edition değil dostum belirttiğim gibi... Mesajı sonrasında para için düzenledim zaten.

Bu Definitive edition değil dostum belirttiğim gibi... Mesajı sonrasında para için düzenledim zaten.
Tamamdır hocam yanlış anlamışım. Fakat ben sadece GTA Sa oynamak istiyorum işte. Ne yapayım ben GTA 3'ü? O rezil oyunu sattırmak için bu Trilogy denen saçmalığı yapıyorlar. Sanırım biraz yanlış yola sapacağız artık.

Oyun bildiğiniz gibi Steam'den kaldırıldı ama GTA Definitive Edition var. Ancak ne o saçma oyuna o kadar verecek param var, ne de o hataları çekecek sabrım var. Bu oyuna çok para vermeden nasıl ulaşırım? İlla da korsan mı oynamalıyım?

Disord adresinizi bırakırsanız ücretsiz hesap verebilirim.
1686402108473.png

Tamamdır hocam yanlış anlamışım. Fakat ben sadece GTA SA oynamak istiyorum işte. Ne yapayım ben GTA 3'ü? O rezil oyunu sattırmak için bu Trilogy denen saçmalığı yapıyorlar. Sanırım biraz yanlış yola sapacağız artık.

Benim de 3000 saat gömdüğüm oyun San Andreas Steam'de alamamanın acısını çekiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı