Rehber GTA San Andreas Para Sıfırlama

Bugüngta San Andreas oynarken bir görevde ölmemek için hesoyam açmıştım param 250.000 olmuştu. Bunu düzeltmek için şöyle bir yöntem buldum:

İlk olarak GTA San Andreas'a gelip dosya konumunu açıyoruz. Orada data diye bir dosya var. Data dosyasına giriyoruz. Sonra orada shopping dosyası var. Ona sağ tık yapıp, birlikte aç deyip not defteriyle açıyoruz. Girdiğimizde not defterinin üstünde düzenle tuşu var. Ona tıklayıp aşağıdan bulu seçiyoruz. Bulma yerine elvishair diye aratıyoruz. En sağda onun parası yazıyor 1000 dolar. 1000 doları silip kaç paramız varsa oraya paramızı yazıyoruz. Sonra kaydet deyip kapatıyoruz.

Oyuna giriyoruz ve sonra lowrider aracını modifiye yapmak için gidilen garajın yanında bir berberci olacak, makas ICO'nu var. O ikona gidip berberciye giriyoruz ve en altta elvis hair olması gerekiyor. Sonra oradan elvis Hair'ı seçip enterliyoruz ve bütün paramız sıfırlanıyor. İsterseniz dosyaya tekrardan girip orayı 1000 yapabilirsiniz.

Steam versiyonunda oluyor, korsan versiyonunu bilemiyorum onda da oluyordur. Eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bir de beğenirseniz sevinirim. Rehber yazıları yazmak hoşuma gidiyor. Bir anlamadığınız yer olursa belirtebilirsiniz. Atladığım bir yer varsa da belirtebilirsiniz. İyi günler dilerim. :)

Yaptım oldu param bitti ama hesoyam çalısmıyor param olmasa bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı