GTA San Andreas Steam mod yükleme

Steam versionu çok kötü GTA SA'nın. Sonradan gelen bir güncelleme ile mod / yama yüklenemiyor. Şahsen korsan kullanmanı ya da downgrade yapmanı öneririm. Ben sadece destek olmak için satın almıştım.

Steam versionu çok kötü GTA SA'nın. Sonradan gelen bir güncelleme ile mod / yama yüklenemiyor. Şahsen korsan kullanmanı öneririm. Ben sadece destek olmak için satın almıştım.
Korsan da aynı sayılır. Ben steamden indirip downgrade yaptım ve bir sürü mod ekledim. Oyun en orijinal ve en iyi biçiminde oldu. siz de yapmak isterseniz linkini buraya atıyorum. (uğraşmak istemezseniz Google Drive'a yüklemiştim Mail verirseniz paylaşabilirim)

Korsan da aynı sayılır. Ben Steam'den indirip downgrade yaptım ve bir sürü mod ekledim. Oyun en orijinal ve en iyi biçiminde oldu. Siz de yapmak isterseniz linkini buraya atıyorum. (uğraşmak istemezseniz Google Drive'a yüklemiştim mail verirseniz paylaşabilirim)

Kendini yorma sen abi ben hallederim. Yardımın için sağ ol.

Crack atçan hocam sonra moduna göre yol izleyeceksin. Downgrade dediğimiz alet de zaten Crack'li .exe'yi oyun içerisine atıyor? Bu arada nedir kullanacağın mod? Obje değişimi ise Crack'lemene gerek olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı