GTA San Andreas Steam sorunlu mu?

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
San Andreas oynamak istiyorum ancak Steam versiyonunda, korsan halinden daha fazla hata olduğu söyleniyor. Hala Steam'deki versiyon sorunlu mu? Eğer öyleyse korsan indireceğim. Şimdi forumda korsana destek yok demeyin. Sıkıntım oyuna para vermemek değil, bozuk oyuna para vermek.

Oyunu satın alıp korsan indirebilirsiniz. Hem sorunsuz oynarsınız hem de haksızlık yapmamış olursunuz.

Sorunları çözen paketler var fakat bildiğim kadarı ile bu paketler bir yere kadar etki ediyor.

O nasıl bir mantık :D şaştım kaldım :D.

SA:MP ye 6000 saat gömen biri olarak, evet San Andreas Steam versiyonu sorunlu. Ben aldım ama Crack olarak oynuyordum. Özellikle FPS sınırlayıcısını kapatınca San Andreas deliriyor, arabayla geri gidilmiyor, silah sıkınca ses vermiyor, sirenler açılmıyor (bazen ses geliyor ama siren yanmıyor). Bir takım modlar var bunları düzeltmek için ama ben uğraşırım dersen bazı sorunlar çözülebiliyor. Bu arada oyunun yerel dosyalarına gelip gta_sa.exe dosyasına sağ tık yapıp özelliklere girip
"Windows 98/me" seçeneğini seçersen daha stabil çalışır.

Oyunu satın alıp korsan indirebilirsiniz. Hem sorunsuz oynarsınız hem de haksızlık yapmamış olursunuz.

Sorunları çözen paketler var fakat bildiğim kadarı ile bu paketler bir yere kadar etki ediyor.
Hocam 15 senelik oyunu parayla aldığımda üstüne milyon tane sorunla oynatacaksa o firma o parayı hak etmiyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı