Çözüldü GTA San Andreas Steam versiyon problemleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar paramla rezil oluyorum lafının tam içindeyim. İlk aldığım zaman Steam arkadaşlarımdan tepki yedim. Buna da mı para ödüyorsun falan falan ama çok kötü bir sorunu çözüyorsun, başka sorun çıkıyor onu çözüyorsun başka sorun çıkıyor. Yok downgrade yapacaksın yok şunu yükleyeceksin yok bunu yapacaksın. Ben oyunun çalışması için crack tarzı iş yapacaksam niye para veriyorum? Parayı veriyorum oyuna ben hizmet ediyorum para veriyorsam oyun bana hizmet edecek. Çok güzel bir firma ama çok üşengeç oldukları için port kısmında uğraşmamışlar. Direk koymuşlar PC'ye internette ne kadar çözüm varsa çoğunun hepsini denedim yok hiçbir şey çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bu arada ekran kartı aldınız mı? Ocak, Şubat aylarında falan konuşmuştuk en son. :D
Yok alamadım bişey daha dolar uçtu gitti alırım bir ara param hazır uygun fiyatlı arıyorum.
@BreWerS hocam bizzat bilgisayarıma bağlandı kendisine çok teşekkür ederim benim ilgilendiği için hemen özet geçiyorum sonuç yine hüsran şuan internette olan fixler işe yaramıyor yeni bir fix çıkana kadar beklemedeyiz.
Düzenleme: @BreWerS hocam düzeltti sadece başta dosyanın ismini değiştirip geri düzeltmedik kafamız dağıldı ve oyun dosyası bulmadığı için kendini baştan kurmak istedi bu sefer dosya ismini değiştirmeden downgrade yaptık sorun çözüldü.
Tek yol Steam den satın alıp korsan oynamak o zaman?
Buradan gördüğüme göre GTAForums'dan başka downgraderlar veya mod paketi olarak tüm fixler ve 1.0 sürümünü kurmak mümkünmüş.
@concerta

Bu dosyalar 1.0 dosyaları imiş, yapmanız gereken tek şey dosyaları oyunun içine atıp oyunu kendi klasöründen başlatmakmış. Dener misiniz?

Buradan gördüğüme göre GTAForums'dan başka downgraderlar veya mod paketi olarak tüm fixler ve 1.0 sürümünü kurmak mümkünmüş.
@concerta

Bu dosyalar 1.0 dosyaları imiş, yapmanız gereken tek şey dosyaları oyunun içine atıp oyunu kendi klasöründen başlatmakmış. Dener misiniz?
Eğer yanlış yapamadıysam oyunu açılmaz hale getirdi.
Hocam sizin Discord adınız manhuntçu reyiz değil miydi?
Discord adım o değil ama hangi sunucu olduğuna bağlı bazı sunucularda ismim o şekilde evet.
Yolladım istek.

Hocam bu arada ekran kartı aldınız mı? Ocak, Şubat aylarında falan konuşmuştuk en son. :D
Yok alamadım bişey daha dolar uçtu gitti alırım bir ara param hazır uygun fiyatlı arıyorum.
@BreWerS hocam bizzat bilgisayarıma bağlandı kendisine çok teşekkür ederim benim ilgilendiği için hemen özet geçiyorum sonuç yine hüsran şuan internette olan fixler işe yaramıyor yeni bir fix çıkana kadar beklemedeyiz.
Düzenleme: @BreWerS hocam düzeltti sadece başta dosyanın ismini değiştirip geri düzeltmedik kafamız dağıldı ve oyun dosyası bulmadığı için kendini baştan kurmak istedi bu sefer dosya ismini değiştirmeden downgrade yaptık sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı