GTA San Andreas ve GTA Vice City hala oynanır mı?

Grafik takıntınız yoksa özellikle San Andreas çok daha oynanabilir durumda. Vice City'de PC'de oynanabilirliği baltalayan bir kaç eksiklik vardı (Çatışmalarda siper alma, hareket ederken ateş etme gibi eksiklikler) ama San Andreas bu yönlerden çok daha iyiydi.

Grafik takıntısı yoksa araç sürüşü, müzikleri, çatışma mekanikleri, oyun içi içeriği ile bence hala oynanır. Hatta şu aralar PS Vita'da San Andreas başladım ben. 100 Duvar yazısını boyayıp öyle hikayeye devam edeceğim.

Grafik takıntınız yoksa özellikle San Andreas çok daha oynanabilir durumda. Vice City'de PC'de oynanabilirliği baltalayan bir kaç eksiklik vardı (Çatışmalarda siper alma, hareket ederken ateş etme gibi eksiklikler) ama San Andreas bu yönlerden çok daha iyiydi.

Grafik takıntısı yoksa araç sürüşü, müzikleri, çatışma mekanikleri, oyun içi içeriği ile bence hala oynanır. Hatta şu aralar PS Vita'da San Andreas başladım ben. 100 Duvar yazısını boyayıp öyle hikayeye devam edeceğim.
Hocam hiç bir zaman benim oyunlara karşı grafik takıntım olmadı. San Andreas bence de hala oynana bilir bir oyun açık dünyası ve çeşitliliği sayesinde. Sadece grafik ve mekanik olarak çok eskidi oyun, Vice City'de aynı şekilde. Bu yüzden sormak istedim acaba başka insanların düşüncesi nedir diye.

Sistemin iyiyse ne reis? Ekran kartsız bilgisayarda oynuyorduk bu oyunları. Niye öyle yazdın? 😄

@Ostap Bender Vice City, gir araba sür etrafı dağıt çık tarzında kısa süreli çerezlik oynanır. Görev yapacaksan ana hikayeyi bitireceğim diyorsan San Andreas oynanır. Kısa süreli Vice City, uzun vadede San Andreas diyorum.
Lakin bu iki oyundan çok daha zevkli oyunlar varken sistem de yeterliyse bir lüzumu görmüyorum.

GTA Vice City oynanır bir de Tofaş modu

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition​

Zam yemeden önce 260 TL'ye almıştım oyunu Vice City eski bir oyun olduğu için hatalar mevcut tabiki oynamak size kalmış ama bence günümüzde oynanır şahsen ben hala oynuyorum oyunu hiç sıkılmadım şimdiye kadar.

Nostalji bi yana bu oyunlar günümüzde oynanabilir diye düşünüyorum. Ama grafik, mekanik açısından eski gelebilir hele Vice City. Ayrıca FPS problemleri de ayrı bi sıkıntı. Bu durumda oyunu modlamak gerekir. O zaman oynanır.

Sistemin iyiyse ne reis? Ekran kartsız bilgisayarda oynuyorduk bu oyunları. Niye öyle yazdın? 😄

@Ostap Bender Vice City, gir araba sür etrafı dağıt çık tarzında kısa süreli çerezlik oynanır. Görev yapacaksan ana hikayeyi bitireceğim diyorsan San Andreas oynanır. Kısa süreli Vice City, uzun vadede San Andreas diyorum.
Lakin bu iki oyundan çok daha zevkli oyunlar varken sistem de yeterliyse bir lüzumu görmüyorum.

Benim ekran kartım vardı da grafik modu kurunca kasıyordu normalde sıkıntı yok tabii oynanır.

Arkadaşlar nostalji bir yana GTA San Andreas ve Vice City gibi döneminin efsane oyunları hala oynanır mı? Oyunları hala oynatabilecek yanları var mı?
Oynanır. Efsane oyunlardır. Yalnız oyunlar satıştan kaldırıldı. İnternet Archive sitesine bakın. CD sürümleri mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı