Çözüldü GTA: San Andreas'da siyah ekran olup oyun kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7 anakart, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
Merhabalar. Steam üzerinden bu sabah Grand Theft Auto: San Andreas ürününü aldım. Oyun ilk başta sorunsuz çalışıyordu. Sonra kapattığımda geri açamadım. Her oyunu açtığımda siyah ekran oluyor sonra geri gidiyor. Silip yüklemeyi denedim. Dosyaların bütünlüğünü doğrulatmayı da denedim. Hiçbir türlü düzelmedi. Bende forumunuz üzerinden yardım almayı denemeyi düşündüm. Eğer olmazsa oyunu iade etmeyi deneyeceğim. Sorunla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Arkadaşlar öncelikle yardımlarınız için teşekkürler. DirectPlay adlı GTA San Andreas için gerekli şeyi silip yeniden kurduğumda sorunum çözüldü. Hepinize yine de teşekkürler.
Oyunun Steam sürümü epey sorunlu. Downgrade yaparsan düzeleceğini sanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Downgrade işlemi işe yaramadığı taktirde aşağıdaki rehbere göre Process Monitor raporu paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlar öncelikle yardımlarınız için teşekkürler. DirectPlay adlı GTA San Andreas için gerekli şeyi silip yeniden kurduğumda sorunum çözüldü. Hepinize yine de teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı