GTA San Andreas'ı bu kadar iyi yapan şey ne?

Steam incelememi direkt yapistiriyorum.
Dünyada oynadığım en güzel oyun budur yani. 22 saatte oyun biter mi lan? Nerde gördünüz bu kadar uzun oynama süresini? Crackli olarak 1000 saati aşkın oynamışımdır. CJ artık emekli olmalı. 12 yıldır adamı yönetiyoruz. Oyundan sıkıldın mı? Yükle MTA veya SA:MP'ı çağır arkadaşlarını oynayın. GTA V'den güzel bu oyun. Bir tek grafikleri biraz kötü, bu yüzden tüm bilgisayarlar açar bu oyunu. Yeni bilgisayar aldın ve eski bilgisayar kardeşinin mi oldu? Yükle San Andreas'i oynasın çocuk. Bitirdikten sonra da birazcık mod yükle eğlensin garibim.

Oyunun artı yanları:
-Hikayeyi bir kenara atarak milleti tarayabiliyosunuz, stres atmak için ideal.
-Hikayeyi direk ele alırsanız aslında ne kadar pislik insanlarla arkadaş olduğunuzu, paranın ve namın bir insanı ne kadar değiştirebileceğine tanıklık ediyorsunuz.
-Zamanında iyi grafiklere sahip olan bir oyundu, bir kaç mod ile oyunu GTA V grafiklerine kadar yükseltebiliyorsunuz.
-Haritası kocaman, 3 farklı şehirde efsane görevler, şehirlere göre farklı NPCler.
-Gerçek çete savaşları
-Sevgili yapabilme, modlarla birlikte +18 şeyleri görebilme.

Oyunun eksi yanları:
-Bazı özellik ve nesneler patch getirildikçe oyundan silindi, en önemli şeyler ise bence kaykay ve arabayı toprakta sürdükten sonra arabanın kirlenmesi gibi özelliklerdi.
-Çok fazla şiddet barındırdığı için devletler tarafından pek hoş görülmüyor.
-Bazı görevler insanı deli edebiliyor.

Benim oyun hakkındaki gözlemlerim bu kadardı, ben ölsem bile San Andreas fanboyluğum ebediyen yaşayacaktır. -efedesu.

Bence çoğu insana eskiyi hatırlattığı için bu kadar iyi anılıyor. Tabi bunu derken oyun kötü demiyorum. Oyun zaten iyi, birde üstüne insanda eski zamanları hatırlatınca hepten iyi oluyor demek istiyorum. Mesela benim içinde Vice City'in ayrı bir yeri vardır. Kendi şehrimi bilmem VC deki haritayı bildiğim kadar.🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı