GTA serisi Amerika dışında bir yerlerde geçse nasıl olurdu?

gen2

Decipat
Yer
Cehaletin ödüllendirildiği yerde...
Sizce nasıl olur? GTA: İstanbul, GTA: Paris, GTA: London, GTA: Berlin, GTA: Tokyo, GTA: Sao paulo, GTA: Madrid ve benzeri. Bence mükemmel olurdu hele ki İstanbul'u görmek isterdim.
GTA: Adana tabii ki. Güneşe ateş açan insanlarla karşılaşabilirdin.

AbeRazor

Hectopat
ABD dışında ilgi çeken bir ülke yokta ondan. İstanbul diyenleri görüyorum. Güldürmeyin rica ediyorum. ABD dışında bir yer zor olur . Olsa bile yine olay bir şekilde ABD bağlanır.

Axioya

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Bence Amerika dışında başka bir yerde geçmesin, mümkünse GTA 6 yine los santosda geçsin.

Ardaq08

Femtopat
Sizce nasıl olur? GTA: İstanbul, GTA: Paris, GTA: London, GTA: Berlin, GTA: Tokyo, GTA: Sao paulo, GTA: Madrid ve benzeri. Bence mükemmel olurdu hele ki İstanbul'u görmek isterdim.

GTA zamanla daha kötü bir oyun olacaktır ama kötü derken şöyle kötü yapımcıları öldüğü için herine yeni kişiler geçecek ve şu an bizim alıştığımız GTA'yı değiştirebilir ya da yapımcı ölünce final de yapabilir başka yere taşınmaları çok fark etmez yapımcı falan gelirse

Barış Sayan

Picopat
Yer
rootcu
Keşke olsaydı hocam. Mesela TR falan olsaydı üfff. Tadından yenmezdi.

YFK

Centipat
GTA zamanla daha kötü bir oyun olacaktır ama kötü derken şöyle kötü yapımcıları öldüğü için herine yeni kişiler geçecek ve şu an bizim alıştığımız GTA'yı değiştirebilir ya da yapımcı ölünce final de yapabilir başka yere taşınmaları çok fark etmez yapımcı falan gelirse.

Yani Windows gibi.

Yukarı